Ekspresowa wysyłka - Art Studio - Dekoracje

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Plisy wysyłamy w ciągu 5-7 dni roboczych - jest to przybliżony termin wysyłki z magazynu , który liczymy od chwili opłacenia zamówienia. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 16:00, jego reazlizacja rozpoczyna się następnego dnia roboczego. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

UWAGA: Czas wysyłki może ulec wydłużeniu o 1-2 dni robocze w sytuacjach niezależnych od nas lub w związku z dużą ilością zamówień w sezonie.

CZAS DOSTAWY

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni robocze od momentu nadania przesyłki. Sklep firmowy Art Studio nie ma wpływu na konkretną godzinę dostawy. Po wysłaniu paczki wysyłamy do Państwa e-mail z numerem listu przewozowego przesyłki oraz numer telefonu do przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do trzech dni roboczych.TERMIN OTRZYMANIA PACZKI PO OPŁACENIU ZAMÓWIENIA = TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY