montaż bezinwazyjny rolety plisowanej - Art Studio - Dekoracje

Montaż bezinwazyjny rolety plisowanej
Montaż bezinwazyjny rolety plisowanej


1. mocujemy uchwyt na ramie okna

2. zaczep plisy montujemy do uchwytu

Czynność powtarzamy w czterech rogach3. położenia sznurka przy montażu plisy na ramie okna

4. położenie sznurka przy montażu bezinwazyjnym w świetle szyby.

Jeżeli plisa jest za luźna lub samoczynnie się zsuwa

należy skrócić sznurki o taką samą długość z lewej i prawej strony.

Jak bezinwazyjnie zamontować roletę plisowaną?

Montaż rolety plisowanej (bez wiercenia) jest bardzo prosty, dlatego praktycznie każda osoba poradzi sobie z tym zadaniem bez pomocy innych. W tym miejscu przypominamy jednak, że konieczne jest korzystanie z plisów dobrze dopasowanych do okna. Kupując u nas, możesz skorzystać z prostego konfiguratora, który pozwoli Ci wybrać kolor rolety i przede wszystkim jej rozmiar, przy automatycznym obliczeniu ceny. 

Plisy okienne bezinwazyjne są bardzo proste w obsłudze. Nie wymagają sporych nakładów pracy przy montażu, użycia specjalistycznych narzędzi, a przy tym zawsze można je zdemontować, jeśli chce się skorzystać z innych rolet. Bezinwazyjny montaż rolety plisowanej wymaga przede wszystkim umieszczenia uchwytów w czterech rogach okna. Ich rozpiętość powinna być odpowiednia dla szerokości samej plisy, dlatego polecamy skorzystanie z jakiegoś przyrządu do mierzenia, dla lepszego upewnienia się o precyzji zakładania. Należy też zwrócić uwagę na to, czy uchwyty górne są umieszczone w jednej linii z dolnymi. Następnym krokiem jest przymocowanie zaczepu plisy, a później sznurka. Przypominamy, że powinien on być odpowiednio napięty. Na sam koniec wystarczy przełożyć wspomniany sznurek pod haczyk stanowiący część uchwytu. To wszystko! Z uwagi na swoją prostotę, plisy bezinwazyjne mogą zostać zamontowane w przeciągu zaledwie kilku minut. Warto wiedzieć, że w niektórych przypadkach konieczne jest skrócenie sznurka. W tej sytuacji należy skrócić oba sznurki o tę samą długość! 

Montaż rolety plisowanej bez wiercenia

Zamontowane rolety plisowane bezinwazyjne są bardzo proste w użyciu, ponieważ sterowanie nimi jest intuicyjne i pozwala na zakrycie dowolnej części okna - zarówno dolnej, górnej, jak i środkowej. 

Dlaczego warto wybrać nasze rolety plisowane? Montaż bezinwazyjny to nie wszystko, ponieważ wykorzystywane przez nas mechanizmy oraz komponenty wyróżniają się wytrzymałością, dlatego można mieć pewność, że plisy będą dobrze spełniały swoje funkcje przez długi czas. Mimo swojej wysokiej jakości, wyróżniają się stosunkowo niską ceną. 

Plisy okienne bezinwazyjne mogą występować w wielu rodzajach, przede wszystkim pod względem tkanin. Z tego powodu możesz się u nas zaopatrzyć w produkty delikatnie przepuszczające światło, ale jeżeli masz taką potrzebę, to polecamy zakup modelu nieprzepuszczalnego, gwarantującego pełne zaciemnienie. To nie tylko hamuje dostęp promieni słonecznych do mieszkania, ale też poprawia termoizolację pomieszczenia. Materiały można czyścić poprzez zamoczenie w ciepłej wodzie (kupując u nas, otrzymasz instrukcje dotyczące konserwacji). Co więcej, mają one atesty higieniczne Oeko-Tex® Standard 100 oraz PZH. 

Dostępne u nas rolety plisowane bezinwazyjne zdobywają uznanie również za różnorodność kolorystyczną, dzięki czemu będziesz w stanie znaleźć produkt, który doskonale wpasuje się w wybrane wnętrze. Chodzi nie tylko o tkaniny, ale również uchwyty - mnogość barw sprawi, że zaopatrzysz się w mechanizmy adekwatne do koloru okiennic. Również rodzaj sznurków dobieramy na podstawie wybranej przez Ciebie tkaniny. 

Rolety plisowane z montażem bezinwazyjnym posiadają aluminiowe profile, a wszystkie elementy wykonane z tworzywa są polskiej produkcji, dlatego korzystając z naszej oferty wspierasz rodzimy rynek. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów i bezpiecznej współpracy, dlatego na kupowane u nas plisy bezinwazyjne udzielamy dwuletniej gwarancji.