Plisy Classic | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl
Plisy CLASSIC

Rolety Plisowane CLASSIC - na wymiar

     Plisy CLASSIC wykonujemy z pierwszogatunkowych tkanin o różnych specyfikacjach. Zaletą plis classic jest duży wybór kolorystyczny i przystępna cena. W kolekcji tej znajdziemy tkaniny termoizolacyjne jak plisy ROMA Pearl, jak również grubsze o wyższej gramaturze i sztywności rolety MILANO. W tej kategorii znajdą Państwo także plisy LYON, które charakteryzują się wyższą przepuszczalnością światła i wyjątkową subtelnością.

     Wszystkie tkaniny w naszych plisach pochodzą od producentów europejskich i są selekcjonowane podczas produkcji i na etapie realizacji zamówienia końcowego. Plisy są sprawdzane przed wysyłką pod kątem poprawności wykonania i działania, także mają Państwo gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości.

     Zapraszamy do zapoznania się także z naszymi kolekcjami plis PREMIUM jak i BLACKOUT. Są to serie charakteryzujące się zwiększoną jakością i nowoczesnym wzornictwem. 

Roleta plisowana OSLO

kolekcja OSLO

Plisy OSLO to wysokiej jakości rolety o szerokiej gamie kolorystycznej. Wysoka sztywność materiału i prostota powoduje, że są one najchętniej wybieranymi plisami w naszej ofercie.

Znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest dyskretna elegancja i prostota, jednocześnie doskonale wkomponują się dowolne wnętrze od eleganckich salonów po sale konferencyjne czy biura.

Żywa kolorystyka znajdzie także zastosowanie w pokojach dziecięcych lub w pomieszczeniach w osób ceniących sobie pozytywne nastawienie. 

Polecamy tę kolekcję ze względu na jej uniwersalność i bardzo dobre opinie kupujących.

Plisy OSLO przy jasnej kolorystyce zaciemnią w 20-35%, zaś przy ciemniejszych kolorach 40 do nawet 80%.

Roleta plisowana OSLO Pearl TERMO

kolekcja OSLO Pearl TERMO

Plisy z kolekcji OSLO Pearl TERMO mają właściwości termoizolacyjne. Dzięki zewnętrznej, perłowej powłoce promienie słoneczne są odbijane od tkaniny na zewnątrz i pomieszczenie nie nagrzewa się tak jak przy tradycyjnych tkaninach. Pozwala to na schłodzenie pomieszczenia nawet o kilka stopni. Bogata kolorystyka i jej termiczne właściwości sprawiają, że jest często wybierana przez naszych klientów. Gładka powierzchnia i dosyć wysoka sztywność tkaniny powoduje, że plisa bardzo ładnie układa się na oknie sprawiając poczucie idealnego dopasowania. Rolety plisowane OSLO Pearl TERMO są wykonywane z dokładnością do 1mm dzięki czemu można je idealnie dopasować do wymiarów okna, system sprężynowy gwarantuje bezawaryjną pracę przez długie lata.

Roleta plisowana ROMA Pearl

kolekcja ROMA Pearl TERMO

Rolety plisowane ROMA Pearl są wykonane z tkanin o delikatnie porowatej strukturze. Plisy są transparentne o wysokich właściwościach izolacyjności.  Lewa strona tkaniny pokryta jest masą perłową, która poprawia właściwości termoizolacyjne. Masa perłowa tkaniny sprawia, że promienie słoneczne są odbijane i pomieszczenie nie ulega mocnemu nagrzewaniu się w czasie upałów. W zależności od barwy plisy Roma Pearl zaciemniają przy jasnych kolorach w 20-40% zaś przy ciemnych 50-90%. Kolekcja bardzo popularna ze względu na duży wybór oraz cenę.

Plisy ROMA Pearl są chętnie wybierane przez klientów ze względu na możliwość prania przez zamoczenie (zgodnie z instrukcją konserwacji) oraz niską cenę. Klasyczna bogata kolorystyka jest atutem kolekcji i sprawia, że może wpasować się w dowolne wnętrze nadając mu nowego charakteru.

Roleta plisowana MILANO

kolekcja MILANO

Plisy MILANO rewelacyjne rolety w których zastosowano tkaninę o wysokiej gramaturze i sztywności. Gładka struktura tkaniny obustronnie w tym samym kolorze z najwyższej jakości materiałów dostarczanych od europejskich dostawców.

Art Studio jako wieloletni producent rolet plisowanych potrafi dostarczyć produkty najwyższej jakości, które będą dopełnieniem nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. 

Rolety plisowane MILANO szczególnie pięknie wyglądają w biurach i gabinetach. Ich prostota i czysty, wyrazisty jednolity kolor potrafi zrobić wrażenie niemal w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny wygląd idzie w parze z wysokimi właściwościami tkaniny, których zaciemnienie zależy od kolorystyki tkaniny. Jasne kolory zaciemniają w 20-30%, ciemne zaś od 50 do 90%.

Roleta plisowana LYON

kolekcja LYON

Tkaniny plis LYON są delikatne o ukośnym splocie, bardzo cienkie sprawiają wrażenie jakby były z pergaminu. Z obu stron tkanina ma jednakowy kolor i jest nieprzejrzysta. Plisy wykonane z tkaniny Lyon charakteryzują się wysoką przepuszczalnością światła i subtelnością wykonania. Wysoka adaptacyjność tkanin Lyon sprawia, że plisy wykonane z tej kolekcji tkanin znajdą zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach dziennych jak kuchnie, salony i biura. Jednak ich całkowita nieprzezierność znajdzie zastosowanie tam gdzie wymagana jest dyskrecja i subtelność zasłony.asycznego wnętrza. 

Zaciemnienie plis jest bardzo niskie i wacha się w przedziale 10-30%. Plisy Lyon są łatwe w utrzymaniu mają warstwę antystatyczną i można je prać przez zamoczenie.

Kolekcje Plis - Art Studio

Plisy CLASSIC

Klasyczne plisy o wyjątkowej i bogatej kolorystyce.

Wysokiej jakości plisy o różnych parametrach tkanin.

Podstawowe kolekcje naszej oferty.   

Plisy PREMIUM

Wyjątkowe tkaniny dla najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama wzorów i kolorystyki. Tkaniny strukturalne i gładkie o najlepszych parametrach.    

Plisy BLACKOUT

Kolekcje z tkaninami zaciemniającymi w 100%.

Polecane są do sypialni i wszędzie tam gdzie potrzebne jest maksymalne zaciemnienie pomieszczenia. 

Plisy na okna dachowe Classic

Plisy na okna dachowe Classic

Nie ulega wątpliwości, że światło słoneczne ma ogromny wpływ na wydajność organizmu oraz ogólne samopoczucie człowieka. Zbyt długa ekspozycja słoneczna prowadzi do zmęczenia i dyskomfortu, które potęguje dodatkowo duszne powietrze w pomieszczeniach. Plisy dachowe Classic pełnią rolę zabezpieczającą wnętrza przed promieniami słonecznymi i nadmiernym nagrzaniem. Stanowią nowoczesny element dekoracyjny oraz dbają o prywatność domowników czy pracowników firm.

Plisy okienne dachowe Classic - oferta

Plisy Classic wykonywane są z pierwszogatunkowych tkanin o różnych specyfikacjach. Materiały dokładnie sprawdzane są pod kątem funkcjonalności i pochodzą od cenionych na rynku producentów europejskich. Tworzone są na wymiar, co pozwala na idealne dopasowanie ich do wielkości okien. Szeroka gama kolorystyczna daje możliwość wyboru takiej opcji, która doskonale będzie współgrać z resztą pomieszczenia i stanowić element spajający całe wnętrze. W kolekcji znajduje się wiele modeli o różnym poziomie przepuszczalności światła. Dzięki temu dostosują go Państwo do indywidualnych potrzeb.

Montaż plisy w okna dachowe - Classic

Jako że plisy tworzone są na wymiar, dopasowanie ich do okien i proces montażu nie stanowi żadnego problemu. Zamontowanie jednej plisy zajmuje maksymalnie kilka minut. Do przesyłki zawsze dołączona jest instrukcja montażu, którą udostępniamy Państwu w skondensowanej formie również na stronie internetowej. Dodatkowo każde zamówienie jest dokładnie sprawdzane przed wysyłką pod kątem kompletności wszystkich niezbędnych elementów.

Szereg zalet plis okiennych Classic

Plisy okienne Classic to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają wysokiej jakości rozwiązań zaciemniających pomieszczenia. Plisy chronią przed przedostawaniem się szkodliwych dla skóry promieni UV-A i UV-B, stanowią skuteczny dodatek do izolacji cieplnej, a także zapewniają prywatność i poczucie bezpieczeństwa. Znajdą zastosowania w miejscach, gdzie panuje dyskretna elegancja wnętrz, jak również w eleganckich salonach, salach konferencyjnych i biurach.

 

Jesteśmy jednym z czołowych producentów plis okiennych i moskitier w Polsce. Misją naszej firmy jest spełnianie indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta i zapewnianie najwyższej jakości produktów w konkurencyjnej cenie. Klasyczne, nowoczesne plisy o wyjątkowej i bogatej kolorystyce to nasza specjalność. Realizujemy zamówienia w przeciągu 4-6 dni. Zapraszamy Państwa do współpracy.