Plisy Classic | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl
Plisy CLASSIC

Roleta plisowana OSLO

kolekcja OSLO

Plisy OSLO to wysokiej jakości rolety o szerokiej gamie kolorystycznej. Wysoka sztywność materiału i prostota powoduje, że są one najchętniej wybieranymi plisami w naszej ofercie.

Znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest dyskretna elegancja i prostota, jednocześnie doskonale wkomponują się dowolne wnętrze od eleganckich salonów po sale konferencyjne czy biura.

Żywa kolorystyka znajdzie także zastosowanie w pokojach dziecięcych lub w pomieszczeniach w osób ceniących sobie pozytywne nastawienie. 

Polecamy tę kolekcję ze względu na jej uniwersalność i bardzo dobre opinie kupujących.

Plisy OSLO przy jasnej kolorystyce zaciemnią w 20-35%, zaś przy ciemniejszych kolorach 40 do nawet 80%.

Roleta plisowana OSLO Pearl TERMO

kolekcja OSLO Pearl TERMO

Plisy z kolekcji OSLO Pearl TERMO mają właściwości termoizolacyjne. Dzięki zewnętrznej, perłowej powłoce promienie słoneczne są odbijane od tkaniny na zewnątrz i pomieszczenie nie nagrzewa się tak jak przy tradycyjnych tkaninach. Pozwala to na schłodzenie pomieszczenia nawet o kilka stopni. Bogata kolorystyka i jej termiczne właściwości sprawiają, że jest często wybierana przez naszych klientów. Gładka powierzchnia i dosyć wysoka sztywność tkaniny powoduje, że plisa bardzo ładnie układa się na oknie sprawiając poczucie idealnego dopasowania. Rolety plisowane OSLO Pearl TERMO są wykonywane z dokładnością do 1mm dzięki czemu można je idealnie dopasować do wymiarów okna, system sprężynowy gwarantuje bezawaryjną pracę przez długie lata.

Roleta plisowana ROMA Pearl

kolekcja ROMA Pearl TERMO

Rolety plisowane ROMA Pearl są wykonane z tkanin o delikatnie porowatej strukturze. Plisy są transparentne o wysokich właściwościach izolacyjności.  Lewa strona tkaniny pokryta jest masą perłową, która poprawia właściwości termoizolacyjne. Masa perłowa tkaniny sprawia, że promienie słoneczne są odbijane i pomieszczenie nie ulega mocnemu nagrzewaniu się w czasie upałów. W zależności od barwy plisy Roma Pearl zaciemniają przy jasnych kolorach w 20-40% zaś przy ciemnych 50-90%. Kolekcja bardzo popularna ze względu na duży wybór oraz cenę.

Plisy ROMA Pearl są chętnie wybierane przez klientów ze względu na możliwość prania przez zamoczenie (zgodnie z instrukcją konserwacji) oraz niską cenę. Klasyczna bogata kolorystyka jest atutem kolekcji i sprawia, że może wpasować się w dowolne wnętrze nadając mu nowego charakteru.

Roleta plisowana MILANO

kolekcja MILANO

Plisy MILANO rewelacyjne rolety w których zastosowano tkaninę o wysokiej gramaturze i sztywności. Gładka struktura tkaniny obustronnie w tym samym kolorze z najwyższej jakości materiałów dostarczanych od europejskich dostawców.

Art Studio jako wieloletni producent rolet plisowanych potrafi dostarczyć produkty najwyższej jakości, które będą dopełnieniem nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. 

Rolety plisowane MILANO szczególnie pięknie wyglądają w biurach i gabinetach. Ich prostota i czysty, wyrazisty jednolity kolor potrafi zrobić wrażenie niemal w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny wygląd idzie w parze z wysokimi właściwościami tkaniny, których zaciemnienie zależy od kolorystyki tkaniny. Jasne kolory zaciemniają w 20-30%, ciemne zaś od 50 do 90%.

Roleta plisowana LYON

kolekcja LYON

Tkaniny plis LYON są delikatne o ukośnym splocie, bardzo cienkie sprawiają wrażenie jakby były z pergaminu. Z obu stron tkanina ma jednakowy kolor i jest nieprzejrzysta. Plisy wykonane z tkaniny Lyon charakteryzują się wysoką przepuszczalnością światła i subtelnością wykonania. Wysoka adaptacyjność tkanin Lyon sprawia, że plisy wykonane z tej kolekcji tkanin znajdą zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach dziennych jak kuchnie, salony i biura. Jednak ich całkowita nieprzezierność znajdzie zastosowanie tam gdzie wymagana jest dyskrecja i subtelność zasłony.asycznego wnętrza. 

Zaciemnienie plis jest bardzo niskie i wacha się w przedziale 10-30%. Plisy Lyon są łatwe w utrzymaniu mają warstwę antystatyczną i można je prać przez zamoczenie.

Kolekcje Plis - Art Studio

Plisy CLASSIC

Klasyczne plisy o wyjątkowej i bogatej kolorystyce.

Wysokiej jakości plisy o różnych parametrach tkanin.

Podstawowe kolekcje naszej oferty.   

Plisy PREMIUM

Wyjątkowe tkaniny dla najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama wzorów i kolorystyki. Tkaniny strukturalne i gładkie o najlepszych parametrach.    

Plisy BLACKOUT

Kolekcje z tkaninami zaciemniającymi w 100%.

Polecane są do sypialni i wszędzie tam gdzie potrzebne jest maksymalne zaciemnienie pomieszczenia. 

Rolety Plisowane CLASSIC

     Plisy CLASSIC wykonujemy z pierwszogatunkowych tkanin o różnych specyfikacjach. Zaletą plis classic jest duży wybór kolorystyczny i przystępna cena. W kolekcji tej znajdziemy tkaniny termoizolacyjne jak plisy ROMA Pearl, jak również grubsze o wyższej gramaturze i sztywności rolety MILANO. W tej kategorii znajdą Państwo także plisy LYON, które charakteryzują się wyższą przepuszczalnością światła i wyjątkową subtelnością.

     Wszystkie tkaniny w naszych plisach pochodzą od producentów europejskich i są selekcjonowane podczas produkcji i na etapie realizacji zamówienia końcowego. Plisy są sprawdzane przed wysyłką pod kątem poprawności wykonania i działania, także mają Państwo gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości.

     Zapraszamy do zapoznania się także z naszymi kolekcjami plis PREMIUM jak i BLACKOUT. Są to serie charakteryzujące się zwiększoną jakością i nowoczesnym wzornictwem. 

Rolety Plisowane - szeroki wybór

Plisy CLASSIC wykonujemy z pierwszogatunkowych tkanin o różnych specyfikacjach. Zaletą plis classic jest duży wybór kolorystyczny i przystępna cena. W kolekcji tej znajdziemy tkaniny termoizolacyjne jak plisy ROMA Pearl, jak również grubsze o wyższej gramaturze i sztywności rolety MILANO. W tej kategorii znajdą Państwo także plisy LYON, które charakteryzują się wyższą przepuszczalnością światła i wyjątkową subtelnością.

Wszystkie tkaniny w naszych plisach pochodzą od producentów europejskich i są selekcjonowane podczas produkcji i na etapie realizacji zamówienia końcowego. Plisy są sprawdzane przed wysyłką pod kątem poprawności wykonania i działania, także mają Państwo gwarancję otrzymania produktu najwyższej jakości. Plisy na okna to niezwykła szansa na nadanie wnętrzu zupełnie innego charakteru. Do minimalistycznego wnętrza zachowanego w kolorystyce bieli i szarości wystarczy dodać rolety plisowane w zupełnie kontrastowym kolorze. Będzie to stanowiło nowoczesny dodatek, a pomieszczenie nabędzie świeżości.

Plisy okienne są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się także z naszymi kolekcjami plis PREMIUM jak i BLACKOUT. Są to serie charakteryzujące się zwiększoną jakością i nowoczesnym wzornictwem. Rolety plisy to funkcjonalne rozwiązanie, które można zmieniać wraz ze zmieniającymi się gustami właściciela mieszkania. To właśnie nieinwazyjność plisów do okien pozwala na podążanie z duchem czasu oraz na dostosowanie przestrzeni do własnych potrzeb i gustów. 

Rolety Plisowane - szeroki wybór

Jesteśmy czołowym producentem Rolet plisowanych i moskitier w Polsce. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to wysoka jakość naszych produktów i szeroki wybór tkanin i elementów. Każdy nasz produkt wykonywany jest na indywidualny wymiar aby idealnie pasował do Twojego wnętrza. W naszej ofercie posiadamy: plisy termoizolacyjne Roma Pearl, plisy termoizolacyjne Paris Pearl, Plisy Tosca Pearl, rolety plisowane Porto Pearl, plisy Milano, Plisy Lyon, rolety plisowane Carioca, rolety plisy Tosca, plisy zaciemniające blackout Tango, plisy dachowe, moskitiery ramkowe, akcesoria do plis, akcesoria do moskitier. Termin realizacji zamówień to z reguły 4-6 dni roboczych. Wysyłki są ubezpieczone i wysyłane w bezpiecznych opakowaniach za pośrednictwem firmy kurierskiej. Plisy te mogą zostać zastosowane do różnego rodzaju wnętrz. 

Plisy Classic - Opinie

W naszym sklepie dostępna jest szeroka oferta plisów Classic. Ze względu na swoje klasyczne motywy, a także dość zrównoważoną kolorystykę są bardzo często wybierane. Cieszą się niezwykle dobrymi opiniami wśród klientów. Różne kolekcje sprawiają, że plisy te doskonale sprawdzą się do różnego rodzaju wnętrz i ram okiennych. Cena tych niezwykle praktycznych elementów okna może się różnić w zależności od wybranego rodzaju tkanin, a także rozmiarów niezbędnych, by roleta spełniła swoje zadanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet.