Ostatne wpisy

Jak zabezpieczyć okno przed kotem?

Dodany przez: autor autor W: Porady Dodany: Tuesday, October 19, 2021 Komentarz: 0 Czytany: 34

Każdy właściciel kota z pewnością kocha swojego pupila, dlatego chce zapewnić mu również bezpieczeństwo. To może być narażone szczególnie w przypadku mieszkania na wyższych kondygnacjach. Mianowicie, zwierzak może wypaść z otwartego okna. Z tego powodu w niniejszym tekście odpowiadamy na pytanie, jak odpowiednio zabezpieczyć okno przed kotem?

Czytaj więcej

Okna bez firanek – pomysły na dekoracje i aranżacje

Dodany przez: autor autor W: Porady Dodany: Tuesday, October 19, 2021 Komentarz: 0 Czytany: 10

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie okien bez firanek, jednak te czasy już minęły. Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z tego rozwiązania. Zamiast standardowych osłon coraz częściej można zobaczyć eleganckie ozdoby, stylowe rolety oraz modne kurtyny świetlne. Jeśli chcesz poznać najlepsze sposoby na udekorowanie okien bez firanek, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Czytaj więcej

Jakie rolety do okien dachowych wybrać?

Dodany przez: autor autor W: Porady Dodany: Tuesday, October 19, 2021 Komentarz: 0 Czytany: 8

Okna dachowe to cieszące się dużą popularnością rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku małych i ciemnych pomieszczeń. Wiele osób – zazwyczaj ze względu na zbyt bliskie położenie sąsiadującego domu – nie może zdecydować się na montaż standardowego okna, gdyż zabraniają tego przepisy.

Czytaj więcej

Jak schłodzić pomieszczenie - sposoby na upał

Dodany przez: autor autor W: Porady Dodany: Wednesday, September 22, 2021 Komentarz: 0 Czytany: 53

Latem wysokie temperatury dają nam się we znaki nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Słońce potrafi bardzo skutecznie rozgrzać nasze mieszkanie, a przebywanie w nim szybko staje się niekomfortowe. 

Czytaj więcej

Ile kosztują plisy - rolety wewnętrzne? Cena

Dodany przez: autor autor W: Porady Dodany: Friday, September 17, 2021 Komentarz: 0 Czytany: 62

Wystrój każdego wnętrza to bardzo ważna sprawa. Od tego, jak urządzimy swoją przestrzeń, zależeć będzie nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Bez wątpienia jednym z elementów wpływających na komfort jest odpowiednie zadbanie o wystrój okien. Możliwości jest wiele, dziś przedstawimy Ci wyjątkową propozycję, jaką są plisy. Odpowiemy także na najbardziej nurtujące pytanie, czyli jak prezentuje się cennik plis okiennych. 

Czytaj więcej

Szary salon - pomysły na aranżacje w 2021 roku

Dodany przez: autor autor W: Porady Dodany: Tuesday, September 7, 2021 Komentarz: 0 Czytany: 38

Szarość to jedna z najciekawszych opcji kolorystycznych dających niesamowite możliwości aranżacji wnętrza. Ta barwa może kojarzyć się z czymś nudnym i bez wyrazu. Nic bardziej mylnego! Dzięki niej możesz stworzyć bardzo uniwersalne wnętrze, któremu charakter dodawać będą meble i dodatki, a ogranicza Cię tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Czytaj więcej

Jaki kolor rolet chroni przed słońcem?

Dodany przez: autor autor W: Porady Dodany: Tuesday, September 7, 2021 Komentarz: 0 Czytany: 32

Decydując się na montaż rolet, często czynnikiem decydującym o danym modelu są nie tylko walory estetyczne, ale także funkcjonalność związana z ochroną przed słońcem, a co za tym idzie przed nagrzewaniem się pomieszczenia.

Czytaj więcej

Styl rustykalny w kuchni - Jak urządzać? Pomysły na 2021 rok

Dodany przez: autor autor W: Porady Dodany: Thursday, August 26, 2021 Komentarz: 0 Czytany: 40

Urządzając kuchnię warto zadbać o to, żeby była nie tylko stylowa, ale i praktyczna. Dzięki temu możemy zyskać miejsce, w którym w miłych i komfortowych warunkach można przygotowywać pyszne dania. Odpowiednia powierzchnia blatów, dobra organizacja w kuchennych półkach czy pojemna lodówka - to tylko kilka elementów, które wpłyną na funkcjonalność wnętrza. 

Czytaj więcej

Showing 1 - 8 of 24 items