Ostatnie wpisy

Rolety okienne Olsztyn - gdzie kupić?

Wysłany przez: autor autor W: Porady Na: Monday, July 26, 2021 Komentarz: 0 Czytane: 7

W Olsztynie jest wiele miejsc, w których można kupić rolety, jednak nie każdy punkt może Ci zaproponować plisy na wymiar. Najlepiej też wziąć pod uwagę te sklepy, gdzie jest możliwie najszerszy wybór rolet okiennych, w tym plis, jeżeli właśnie taki rodzaj osłon okiennych Cię interesuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet okiennych.

Czytaj więcej

Rolety okienne. Warszawa – gdzie kupić?

Wysłany przez: autor autor W: Porady Na: Monday, July 26, 2021 Komentarz: 0 Czytane: 1

Coraz rzadziej we wnętrzach mieszkalnych stosowane są zasłony oraz firany. Głównie ze względu na to, że psuje to kompozycję stylu wykończeniowego nowoczesnego wnętrza. Niemniej jednak właściciele gospodarstw domowych i lokali mieszkalnych nie rezygnują z montażu systemów umożliwiających zasłonięcie okna, tym samym zapewniając sobie oraz pozostałym użytkownikom prywatność i poczucie komfortu w pomieszczeniach mieszkalnych. W nowych budynkach wykończonych w nowoczesnym stylu zastosowanie znajdują specjalnie wykonane rolety plisowane. Plisy, w Warszawie i innych miastach oferowane przez nasz sklep, sprawdzają się doskonale, oraz w żaden sposób nie psują estetyki pomieszczenia. Skutecznie zasłaniają szybę okienną, blokując przebijanie się promieni słonecznych do wnętrza.

Czytaj więcej

Plisy do sypialni - jakie wybrać?

Wysłany przez: autor autor W: Porady Na: Monday, June 21, 2021 Komentarz: 0 Czytane: 313

Sypialnia to miejsce służące przede wszystkim do wyciszenia i odpoczynku. Powinno w niej być komfortowo i spokojnie. Warunki muszą być optymalne między innymi dla zdrowego, długiego snu. Jednym z czynników wpływających na jakość jest stopień ciemności panującej podczas zasypiania. Z tego względu należy chronić oczy przed światłem, poprzez zasłonięcie okien. Na rynku, poza tradycyjnymi zasłonami czy roletami, można też dostać plisy do okien.

Czytaj więcej

Pilsy czy rolety dzień noc

Wysłany przez: autor autor W: Porady Na: Monday, June 21, 2021 Komentarz: 0 Czytane: 56

W niemal każdym wnętrzu, podczas końcowego etapu jego wykańczania, wybierane zostają akcesoria do osłonięcia okien. Można to zrobić na wiele sposobów. Ostatnio tradycyjne firany i zasłony są często zastępowane przez plisy lub rolety dzień noc. Wybór tego produktu zależy zarówno od jego właściwości użytkowych, jak i dekoracyjnych.

Czytaj więcej

Czy warto zamontować plisy?

Wysłany przez: autor autor W: Porady Na: Monday, May 17, 2021 Komentarz: 0 Czytane: 240

Istnieje wiele sposobów przesłonięcia okien. Do niedawna prym na tym polu wiodły wyłącznie rolety i żaluzje, ale na rynku pojawiła się równie ciekawa opcja - plisy. Zyskały one już rzeszę sympatyków. Czemu opinie o roletach plisowanych są tak dobre? Dzisiaj bliżej przyjrzymy się temu nowemu rozwiązaniu.

Czytaj więcej

Co zrobić kiedy plisa sama opada?

Wysłany przez: autor autor W: Porady Na: Thursday, April 29, 2021 Komentarz: 0 Czytane: 75

Rolety plisowane to coraz częściej stosowane rozwiązanie, wykorzystywane do zasłaniania okien. Swoją popularność zawdzięczają idealnie zaprojektowanej konstrukcji, która umożliwia swobodne operowanie wpadającym światłem słonecznym oraz efektywnie uniemożliwia podglądanie naszych wnętrz znajdującym się niedaleko przechodniom. Zdarza się jednak czasami, że zamontowana nie dawno plisa opada. Co możemy w takiej sytuacji zrobić?

Czytaj więcej

Jak dobrać rolety do kuchni?

Wysłany przez: autor autor W: Porady Na: Thursday, April 29, 2021 Komentarz: 0 Czytane: 124

Wybór odpowiednich rolet tylko pozornie wydaje się być trudny. Mnogość produktów i materiałów, z których rolety są wykonane, umożliwia podkreślenie oryginalnego stylu i charakteru kuchni. Specyfika kuchennych pomieszczeń ułatwia wybór odpowiedniej tkaniny.

Czytaj więcej

Jaki materiał do rolet wybrać?

Wysłany przez: autor autor W: Porady Na: Wednesday, March 10, 2021 Komentarz: 0 Czytane: 202

Marzysz o praktycznym i nowoczesnym wnętrzu? Postaw na rolety wewnętrzne! Dzięki nim pomieszczania nie będą się nagrzewały promieniami słońca, co przyniesie ulgę szczególnie latem. Przy tak dużym wyborze rolet może pojawić się pytanie – jaką tkaninę do rolet wybrać? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Czytaj więcej

Showing 1 - 8 of 14 items