Plisy 100% zaciemniające

Roleta plisowana TANGO blackout

kolekcja TANGO Blackout

Rolety Plisy 100% zaciemniające TANGO BLACKOUT posiadają w swojej strukturze dwie warstwy tkaniny między którymi jest warstwa gumowana, która całkowicie nie przepuszcza światła. Zewnętrzna warstwa jest delikatnie prążkowana, plisy są bardzo sztywne i ładnie układają się w oknie.

Dzięki pełnemu zaciemnieniu plisy zaciemniające blackout mają zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędne jest pełne zaciemnienie pomieszczenia jak sale konferencyjne, pracownie komputerowe, sypialnie i mocno nasłonecznione poddasza. Dzięki wyeliminowaniu światła w pomieszczeniu rolety potrafią znacznie obniżyć temperaturę i są dobrym sposobem na uciążliwe słońce w czasie upalnych dni.

Kolekcje Plis - Art Studio

Plisy CLASSIC

Klasyczne plisy o wyjątkowej i bogatej kolorystyce.

Wysokiej jakości plisy o różnych parametrach tkanin.

Podstawowe kolekcje naszej oferty.   

Plisy PREMIUM

Wyjątkowe tkaniny dla najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama wzorów i kolorystyki. Tkaniny strukturalne i gładkie o najlepszych parametrach.    

Plisy BLACKOUT

Kolekcje z tkaninami zaciemniającymi w 100%.

Polecane są do sypialni i wszędzie tam gdzie potrzebne jest maksymalne zaciemnienie pomieszczenia. 

Plisy BLACKOUT 100% zaciemniające

    Plisy 100% zaciemniające BLACKOUT wykonane są z tanin całkowicie zaciemniających i nie przepuszczających światła. Bez względu na kolorystykę tkaniny i jej specyfikę wszystkie rolety z grupy BLACKOUT są nieprzepuszczalne. Światło może dostawać się do pomieszczenia przez otwory w tkaninie wykonane w celu przeprowadzenia sznurka i przy krawędziach plisy ze względu na harmonijkową specyfikę plisy.

    Rolety plisowane BLACKOUT w szczególności polecane są do mocno nasłonecznionych pomieszczeń sypialnych, pokoi dziecięcych lub sypialni w których światło uliczne przeszkadza w spokojnym wypoczynku. 

   Sale konferencyjne, studia fotograficzne, pomieszczenia w których przeprowadzane są prezentacje, używane są projektory lub wymagane jest zaciemnienie ze względu na charakter pracy to miejsca w których plisy BLACKOUT znajdą swoje zastosowanie i sprawdzą się idealnie.

      Jeżeli potrzebujesz plis o innych specyfikacjach tkanin zajrzyj do naszych pozostałych kolekcji plis, w których zawsze znajdziesz coś do swojego wnętrza w najwyższej jakości plis CLASSIC lub PREMIUM.

Rolety Plisowane - szeroki wybór

Jesteśmy czołowym producentem Rolet plisowanych i moskitier w Polsce. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to wysoka jakość naszych produktów i szeroki wybór tkanin i elementów. Każdy nasz produkt wykonywany jest na indywidualny wymiar aby idealnie pasował do Twojego wnętrza. W naszej ofercie posiadamy: plisy termoizolacyjne Roma Pearl, plisy termoizolacyjne Paris Pearl, Plisy Tosca Pearl, rolety plisowane Porto Pearl, plisy Milano, Plisy Lyon, rolety plisowane Carioca, rolety plisy Tosca, plisy zaciemniające blackout Tango, plisy dachowe, moskitiery ramkowe, akcesoria do plis, akcesoria do moskitier. Termin realizacji zamówień to z reguły 4-6 dni roboczych. Wysyłki są ubezpieczone i wysyłane w bezpiecznych opakowaniach za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet >>>