Plisy 100% zaciemniające Blackout | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl
Plisy 100% zaciemniające

Plisy 100% zaciemniające BLACKOUT

    Plisy 100% zaciemniające BLACKOUT wykonane są z tanin całkowicie zaciemniających i nie przepuszczających światła. Bez względu na kolorystykę tkaniny i jej specyfikę wszystkie rolety z grupy BLACKOUT są nieprzepuszczalne. Światło może dostawać się do pomieszczenia przez otwory w tkaninie wykonane w celu przeprowadzenia sznurka i przy krawędziach plisy ze względu na harmonijkową specyfikę plisy.

    Rolety plisowane 100% zaciemniające BLACKOUT w szczególności polecane są do mocno nasłonecznionych pomieszczeń sypialnych, pokoi dziecięcych lub sypialni w których światło uliczne przeszkadza w spokojnym wypoczynku. 

   Sale konferencyjne, studia fotograficzne, pomieszczenia w których przeprowadzane są prezentacje, używane są projektory lub wymagane jest zaciemnienie ze względu na charakter pracy to miejsca w których plisy BLACKOUT znajdą swoje zastosowanie i sprawdzą się idealnie.

      Jeżeli potrzebujesz plis o innych specyfikacjach tkanin zajrzyj do naszych pozostałych kolekcji plis, w których zawsze znajdziesz coś do swojego wnętrza w najwyższej jakości plis CLASSIC lub PREMIUM.

Plisa MIAMI 100% zaciemniająca

Plaster Miodu  (honeycomb)

Plisy MIAMI 100% zaciemniające - Plaster Miodu (honeycomb)

Plisy MIAMI Blackout Plaster Miodu (Honeycomb) wykonane są z podwójnej tkaniny zaciemniającej pokrytej wewnątrz srebrną folią aluminiową. Dzięki temu tkanina posiada szczególne właściwości termoizolacyjne i zaciemniające. Dzięki podwójnej strukturze sznurki przechodzące przez tkaninę nie są widoczne jak w standardowej plisie, a rozłożenie materiału jest bardziej równomierne. Tkanina ze strony zewnętrznej jest w kolorze białym, co dodatkowo zwiększa właściwości odbijające promienie.

Plisy z tkaniną HONEYCOMB (plaster miodu) charakteryzują się podwójną tkaniną dzięki czemu plisa posiada dodatkowe zalety w porównaniu z tradycyjną plisą

  • lepsza termoizolacyjność
  • brak widoczności sznurków przechodzących przez tkaninę
  • lepsze właściwości zaciemniające

Plisa TANGO 100% zaciemniająca

Plisy TANGO 100% zaciemniające

Rolety Plisowane 100% zaciemniające TANGO BLACKOUT posiadają w swojej strukturze dwie warstwy tkaniny między którymi jest warstwa gumowana, która całkowicie nie przepuszcza światła. Zewnętrzna warstwa jest delikatnie prążkowana, plisy są bardzo sztywne i ładnie układają się w oknie.

Dzięki pełnemu zaciemnieniu plisy zaciemniające blackout mają zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędne jest pełne zaciemnienie pomieszczenia jak sale konferencyjne, pracownie komputerowe, sypialnie i mocno nasłonecznione poddasza. Dzięki wyeliminowaniu światła w pomieszczeniu rolety potrafią znacznie obniżyć temperaturę i są dobrym sposobem na uciążliwe słońce w czasie upalnych dni.

Plisa BOSTON 100% zaciemniającat TERMO

kolekcja BOSTON Blackout TERMO

Rolety plisowane  BOSTON 100% zaciemniające TERMOIZOLACYJNE wykonane są z tkanin całkowicie nieprzepuszczających światła. Zewnętrzna strona tkaniny pokryta jest srebrną masą perłową, która odbija znaczną część promieni słonecznych. Dzięki warstwie odbijającej tkanina oprócz funkcji zaciemniającej posiada także bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Kolekcjrolet plisowanych BOSTON BLACKOUT TERMO charakteryzuje się wysoką sztywnością i gramaturą dzięki temu bardzo dobrze układa się na oknie i świetnie wkomponowuje się we wnętrze. Plisy znajdzią zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest duże zaciemnienie pomieszczenia np. w sypialni, salach konferencyjnych, hotelach, teatrach, laboratoriach, pomieszczeniach typu holl, a ostatnio także coraz częściej jest wybierana do pokoi dziennych w celu lepszego zaciemnienia i chęci obniżenia temperatury.

Kolekcje Plis - Art Studio

Plisy CLASSIC

Klasyczne plisy o wyjątkowej i bogatej kolorystyce.

Wysokiej jakości plisy o różnych parametrach tkanin.

Podstawowe kolekcje naszej oferty.   

Plisy PREMIUM

Wyjątkowe tkaniny dla najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama wzorów i kolorystyki. Tkaniny strukturalne i gładkie o najlepszych parametrach.    

Plisy BLACKOUT

Kolekcje z tkaninami zaciemniającymi w 100%.

Polecane są do sypialni i wszędzie tam gdzie potrzebne jest maksymalne zaciemnienie pomieszczenia. 

Rolety Plisowane - szeroki wybór

Plisy na okna dachowe Blackout

Wnętrza domów, mieszkań i firm, które wystawione są na silną ekspozycję słoneczną, potrafią szybko się nagrzewać. Często wprawia to w dyskomfort i skutecznie utrudnia funkcjonowanie w zamieszkiwanych i użytkowanych pomieszczeniach. Plisy dachowe Blackout to doskonałe rozwiązanie, które sprawi, że w Państwa domach, mieszkaniach, firmach czy lokalach zapanuje przyjemny chłód i zacienienie wnętrza.

Plisy okienne dachowe Blackout - charakterystyka

Plisy dachowe Blackout wykonane są z całkowicie zaciemniających i nieprzepuszczających światła tkanin. Ich faktura nie pozostawia szczelin, przez które mogłyby przedostać się promienie słoneczne. Niezależnie od kolorystyki tkaniny, wszystkie plisy zapewniają pełne zabezpieczenie przed ekspozycją słoneczną. Dostępność kolorów sprawia, że można je doskonale dopasować do wnętrza pomieszczeń wedle swoich własnych preferencji.

Plisy na okna dachowe Blackout - zalety

Badania wykazują, że przez standardowe okna okienne przedostaje się aż 75% promieniowania UV-A oraz około 35% promieniowania UV-B. Długotrwała ekspozycja słoneczna powoduje nieodwracalne uszkodzenia włókien kolagenowych, skutecznie przyspieszając procesy starzenia i narażając ciało na przebarwienia. Plisy dachowe Blackout skutecznie zabezpieczają wnętrza przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, dzięki czemu w użytkowanych pomieszczeniach poczują się Państwo bezpiecznie i komfortowo. Słońce nie przedostanie się do wnętrz sypialni, pokojów dziecięcych i innych, narażonych na wzmożoną ekspozycję słoneczną miejsc.

 

Kolejną, niezaprzeczalną zaletą tego typu rozwiązania jest stopień zaciemnienia. Plisy sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach, w których znajduje się sprzęt elektroniczny RTV. Wszelkie sale konferencyjne, studia fotograficzne, salony z telewizorem czy pomieszczenia, w których przeprowadzane są prezentacje, muszą być skutecznie zabezpieczone przed światłem. Najwyższy stopień zaciemnienia pozwala całkowicie zaciemnić pomieszczenie, dając możliwości pełnowymiarowego korzystania z określonych wnętrz.

Jak zamontować plisy w okna dachowe Blackout?

Montaż plisy dachowej jest niezwykle prosty. Ważne jest jednak, aby korzystać z plisów dopasowanych do wymiarów okna i postępować zgodnie z instrukcją obsługi, która dostępna jest również na naszej stronie. Jeśli zależy Państwu na pełnym komforcie użytkowania wnętrz, a także na nowoczesnym, współgrającym z resztą pomieszczenia designie, plisy na okna dachowe Blackout są w stanie w pełni sprostać tym oczekiwaniom.