Akcesoria do plis | akcesoria do rolet plisowanych
Akcesoria do PLIS

Akcesoria do plis okiennych firmy Art Studio to między innymi: wieszaki, zestawy montażowe, uchwyty czy sznurki do rolet plisowanych. Najwyższej jakości produkty, oparte na naszych autorskich patentach z zaawansowaną technologią zgięcia oraz bezkonkurencyjną jakością konstrukcji na naszym rynku, wykonujemy właśnie dla Ciebie.

Rolety plisowane są obecnie jednym z ciekawszych pomysłów na system przesłony okien. W odpowiedzi na obserwowane trendy, nasza firma wprowadziła na rynek Polski niezawodne akcesoria do tego typu rolet, idealne dla wnętrz Twojego domu. Ceny naszych produktów są niebanalne, odpowiednie na każdą kieszeń klientów, tych nowych czy stałych. Mamy szeroki wybór kolorystyczny naszego wyposażenia, podążający za modą w świecie rolet plisowanych. Produkty wykonywane są z solidnych i wytrzymałych materiałów. Dzięki zmieniającym się standardom w dobieraniu przesłon okiennych możemy zaoferować Ci i Twoim bliskim, wysokiej jakości akcesoria zachowując przy tym niebanalną stylistykę.

Jakość i estetyka

Konstrukcja profilu – jedna z najbardziej unikatowych na rynku, pozwala na uzyskanie super wytrzymałych parametrów urządzeń. Nasze tworzywa techniczne zapewniają bezawaryjność, odporność na działania promieni słonecznych UV czy innych warunków atmosferycznych. Nasze wieszaki, uchwyty, zestawy czy sznurki do rolet plisowanych wykonane są w eleganckim stylu, tak aby w każdym domu, okna wyglądały schludnie i zachowały minimalistyczny design. Transparentne kolory, dyskretnie wpasowują się w wygląd okien według Twoich oczekiwań.

Akcesoria do rolet plisowanych

Nasze akcesoria posiadają innowacyjne rozwiązania pozwalające na minimalizację części składowych systemu. Montaż jest bezinwazyjny, a nasze wieszaki są odpowiednie do modelu większości tradycyjnych okien. Ceny naszych produktów są odpowiednie do ich jakości. Najważniejsza jest dla nas Twoja satysfakcja i zadowolenie. Niskie ceny i wysoka jakość, zapewnią Ci komfort w wielu płaszczyznach.

Ergonomia i funkcjonalność

Wybierając nasze akcesoria, zapewniamy Ci szybki i bezinwazyjny montaż. Wygoda i Twoja satysfakcja to dla nas priorytet!

Nasza firma ceni sobie również dobry kontakt z klientami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze służymy Ci pomocą i dobrymi radami! Wykwalifikowany personel naszego sklepu, odpowiednio doradzi, biorąc pod uwagę zawsze na pierwszym miejscu Twoje oczekiwania. Wysyłki akcesoriów dokonujemy jak najszybciej, abyś mógł cieszyć się z naszych gadżetów dłużej. Przede wszystkim szanujemy Twój czas.

Doceniamy również odbiorców naszego sklepu chcących działać samemu. Przy produkcji naszych konstrukcji, wzięliśmy pod uwagę szybki i intuicyjny montaż, z którym na pewno sobie poradzisz! Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek obawy lub uwagi co do naszych produktów, reklamacje przyjmujemy od razu i od ręki. Nie musisz mieć obaw, że to jakkolwiek wpłynie na Twój rytm czasowy codziennych obowiązków.