montaż inwazyjny rolety plisowanej - Art Studio - Dekoracje

Montaż inwazyjny rolety plisowanejInwazyjny montaż rolety plisowanej 

Montaż rolet plisowanych w wersji inwazyjnej nie jest trudny, jednak wymaga skorzystania z kilku narzędzi. Z całą pewnością konieczne jest użycie wiertarki. Należy pamiętać, by przy zakupie zaopatrzyć się w produkty idealnie dopasowane do posiadanych okien, ponieważ w przeciwnym wypadku można uszkodzić okiennicę i niepoprawnie założyć plisę. 

Roleta plisowana - montaż 

Jeśli już posiadasz rolety plisowane, montaż powinien przebiegać następująco. Na samym początku nasuń płaskie uchwyty na szynę, która znajduje się na profilach produktu. Następnie (z użyciem narzędzia dopasowanego do zestawu) przysuń pojedynczą osłonkę do rogu ościeżnicy i nanieś ołówkiem lub innym przyborem kropkę w tym miejscu. Czynność tę wykonaj przy każdym z rogów okna. Za pomocą wiertarki wykonaj w miejscach kropek otwory o średnicy 2 mm. To najtrudniejsza czynność, dlatego upewnij się, że masz odpowiednie wiertło oraz że wykonujesz otwory pod kątem prostym. Następnie za pomocą dołączonych do zestawu śrub przykręć do okiennicy wspomniane osłonki i nasuń na nie większe uchwyty z trójkątnymi oznaczeniami. Montaż rolet plisowanych wymaga przystawienia plisy do okna i zahaczenia sznurków w taki sposób, by były odpowiednio napięte. Z uwagi na niewielką ilość kroków koniecznych do wykonania, zamontowanie plis może się odbyć nawet w przeciągu kilku minut. 

Jeżeli nadal montaż plis wydaje Ci się skomplikowany, to zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego, znajdującego się na górze strony. 

Dlaczego warto kupić nasze plisy? 

Stosunkowo prosty montaż rolet plisowanych to nie wszystko, ponieważ nasze produkty są także bardzo wytrzymałe. W ich produkcji stosujemy aluminium oraz trwałe tworzywa sztuczne, dzięki czemu zapewniamy, że nasze akcesoria okienne będą spełniały swoje funkcje przez długi czas. 

Jak wybrać plisy okienne? Montaż musi być dopasowany do wymiarów konkretnego produktu, dlatego przypominamy o konieczności wybrania modelu o odpowiednich wymiarach. Wybierając nasze rolety, możesz skorzystać z prostego w obsłudze konfiguratora, który po wpisaniu potrzebnych informacji stworzy dla nas projekt plis wraz z wyceną. 

Stosowane przez nas tkaniny są pokryte cienką warstwą antystatyczną, która znacznie ogranicza osadzanie się kurzu. To nie wszystko, ponieważ dbamy również o zadowolenie naszych klientów poprzez stosowanie materiałów z atestami higienicznymi. Wiemy, że rolety mają nie tylko spełniać swoje praktyczne funkcje, ponieważ są jednocześnie elementem wystroju danego wnętrza. Z tego powodu oferujemy różnorodność pod względem kolorystyki naszych produktów, dzięki czemu na pewno uda Ci się wybrać model adekwatny do danego pomieszczenia lub Twoich osobistych preferencji. To nie wszystko, ponieważ mnogość barw dotyczy sznurków (dobieranych do koloru tkanin) oraz profili, uchwytów i mechanizmów (odpowiadających okiennicom). 

U nas możesz zaopatrzyć się w rolety plisowane różnego rodzaju. Posiadamy tkaniny częściowo transparentne, ale też wersje z warstwą nieprzepuszczającą promieni słonecznych. To bardzo ciekawe rozwiązanie w przypadku biur lub innych miejsc, w których oświetlenie naturalne jest zbyt intensywne. Co więcej, zastosowanie rolet tego rodzaju umożliwia obniżenie temperatury w pomieszczeniu. 

Jeśli chcesz, znajdziesz u nas również plisy okienne, których montaż jest bezinwazyjny. Również w ich przypadku opracowaliśmy instrukcję zakładania.