Moskitiery ramowe | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl
Moskitiery ramowe (okienne)

Moskitiery ramkowe (siatki na okna)

Moskitiery ramkowe dostępne w naszym sklepie to produkty o wielu zaletach. Przede wszystkim są wysoko skutecznym, a ponadto estetycznym rozwiązaniem, które pozwala zapomnieć o obecności owadów, gryzoni, pyłków i kurzu we wnętrzu Państwa domu czy też biura. Aby moskitiery ramkowe na okna w pełni odpowiedziały na Państwa potrzeby, dajemy Państwu możliwość dostosowania ich wszelkich parametrów.

Moskitiery ramkowe na wymiar

Przedostawanie się owadów, gryzoni oraz zanieczyszczeń jest nie tylko uciążliwe i wysoce niekomfortowe, ale może również zagrażać alergikom oraz poczuciu bezpieczeństwa osób bardziej wrażliwych. Moskitiery okienne ramkowe oferowane przez nasz sklep to wyroby o najwyższej funkcjonalności oraz wysokiej jakości wykonaniu.

 

Składając zamówienie, otrzymują Państwo możliwość dostosowania ich szerokości i wysokości, typu profilu, grubości felca, zlicowania, a ponadto koloru siatki oraz ramki. Dzięki temu z powodzeniem zastosują je Państwo także do niestandardowych okien, a także do drzwi balkonowych czy tarasowych. Szerokie możliwości personalizacji stwarzają ponadto pole do zachowania spójności aranżacyjnej wnętrza.

Wyjątkowe moskitiery ramkowe – precyzja wykonania, gama korzyści

Projektując i wykonując dla Państwa nasze wyroby, dokładamy wszelkich starań, aby gotowe moskitiery ramkowe cechowały się optymalną żywotnością, były niezawodne i łatwe w utrzymaniu.

 

Wykorzystujemy do ich produkcji materiały, które charakteryzują się doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne, a jednocześnie lekką konstrukcją, która nie ogranicza żywotności i nie ingeruje w strukturę okna. Aluminiowe profile cechują się wysoką jakością, podobnie jak siatka z włókna szklanego powlekana polichlorkiem winylu (PVC), który nadaje jej ogromną wytrzymałość mechaniczną.

 

Moskitiery ramkowe na okna są łatwe do zamontowania niezależnie od tego, czy ich przeznaczeniem jest ochrona okien, czy drzwi. Co więcej, w przypadku zabrudzenia demontaż również przebiega bezproblemowo, a sam materiał nie sprawia trudności w czyszczeniu. Elementy montażowe wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co również wpływa na żywotność całej konstrukcji.

Moskitiery okienne ramkowe – dlaczego warto?

Dołożyliśmy wszelkich starań, by oferowane przez nasz sklep moskitiery ramkowe były w stanie odpowiedzieć na Państwa wszelkie potrzeby. Ich posiadanie zapewni Państwu niezwykły komfort podczas upalnych dni, a zwłaszcza wieczorów, gdy aktywność niektórych owadów staje się intensywniejsza.

 

Moskitiery ramkowe na okna utrzymują przy tym optymalną i swobodną cyrkulację powietrza. Te dwie zalety przekładają się na zdecydowanie lepszą jakość odpoczynku, a w przypadku biur – wydajność pracy. Dbamy o to, by opcje oferowane Państwu przez nasz sklep były zawsze korzystne zarówno pod względem jakości, jak i ceny, dlatego zakup wykonanych przez nas moskitier ramkowych każdorazowo niesie za sobą szereg korzyści nie do przecenienia.

 

Na wszystkie moskitiery ramkowe otrzymają Państwo od nas 24-miesięczną gwarancję. Wierzymy, że podzielą Państwo pozytywne opinie, które wyrażają o nich nasi liczni klienci.

Moskitiery Ramkowe - bezinwazyjne

od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA