Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery to skuteczne i estetyczne rozwiązanie stosowane do zabezpieczania naszych domów przed owadami, gryzoniami, pyłkami i kurzem.

Mogą być montowane do okien, drzwi i okien balkonowych oraz drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego rodzaju okna. 
Łatwy i szybki montaż oraz demontaż, odporność na warunki atmosferyczne, lekka konstrukcja - to wszystko sprawia, że moskitiery są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami, upałem i zanieczyszczeniami. Nie ograniczają widoczności, a wizualnie są integralną częścią okna, nie niszcząc jego konstrukcji. W przypadku zabrudzenia można je szybko zdjąć i wymyć. Dzięki zastosowaniu moskitier mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, że do mieszkania dostaną się różnego rodzaju insekty.

Moskitiery Ramkowe - bezinwazyjne

od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA

Moskitiery na okno

 

Moskitiery okienne to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu uchronisz się od owadów wlatujących do pomieszczeń zwłaszcza w ciepłe dni. Nie warto rezygnować z wietrzenia mieszkania, dlatego moskitiera jest doskonałym sposobem na mechaniczne zablokowanie insektom drogi do wnętrza obiektu. Te produkty sprawdzają się zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, którzy mają na względzie swój komfort. Moskitiera ramkowa powinna być przede wszystkim dobrze dopasowana do wymiarów okna, dzięki czemu owady nie dostaną się do danego pomieszczenia. Z tego powodu w karcie każdego produktu z naszej oferty znajduje się konfigurator, który pozwoli Ci w kilku w krokach wprowadzić wymagane dane, a kalkulator obliczy cenę realizacji zamówienia. Przypominamy, by zwrócić uwagę na to, czy okna są zlicowane. W tym przypadku moskitiera na ramę jest montowana odwrotnie, dlatego to dla nas bardzo przydatna informacja.

 

Nasze moskitiery z ramą wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją. Są wykonane z lekkiego i trwałego aluminium oraz siatek wyplatanych z włókna szklanego powlekanego PVC. Niewielkie oczka doskonale przepuszczają powietrze, jednak ich rozmiar uniemożliwia przedostanie się insektów do wnętrza domu lub biura. Różne kolory profili (także te imitujące drewno) odpowiadają znacznej większości okiennic dostępnych na rynku. Każda moskitiera okienna ramkowa wymaga złożenia - dla zmniejszenia wymiarów przesyłki wysyłamy ją w częściach. Zapewniamy jednak, że montaż jest wyjątkowo prosty, a w opakowaniu znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria. Jedną moskitierę można złożyć nawet w 3 minuty! Zastosowanie to ma swoją zaletę, ponieważ w razie uszkodzenia produktu, na przykład złamania profilu lub przerwania siatki, można dokupić u nas brakujący element i szybko pozbyć się usterki.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku dekoracji i osłon okiennych. Zdobyta wiedza pozwala nam tworzyć solidne produkty, które wyróżnia komfort stosowania i wytrzymałość. Dokładamy wszelkich starań, by moskitiera ramowa na okno spełniła swoje funkcje i zapewniła Ci komfort na długi czas. To rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale i estetyczne - delikatna siatka nie rzuca się w oczy i nie wpływa negatywnie na wystrój pomieszczenia.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami z naszej oferty. Postaw na swoją wygodę i komfort nawet w najbardziej upalne dni!