Moskitiery na okna | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl
Moskitiery

Moskitiery

Moskitiery to skuteczne i estetyczne rozwiązanie stosowane do zabezpieczania naszych domów przed owadami, gryzoniami, pyłkami i kurzem.

Mogą być montowane do okien, drzwi i okien balkonowych oraz drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego rodzaju okna. 
Łatwy i szybki montaż oraz demontaż, odporność na warunki atmosferyczne, lekka konstrukcja - to wszystko sprawia, że moskitiery są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami, upałem i zanieczyszczeniami. Nie ograniczają widoczności, a wizualnie są integralną częścią okna, nie niszcząc jego konstrukcji. W przypadku zabrudzenia można je szybko zdjąć i wymyć. Dzięki zastosowaniu moskitier mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, że do mieszkania dostaną się różnego rodzaju insekty.

Moskitiery Ramkowe - bezinwazyjne

od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA
od 48 zł
Produkt na wymiar
PROMOCJA

Moskitiery na okno

 

Moskitiery ramkowe to nieinwazyjne rozwiązanie na wyeliminowanie problemu uciążliwych owadów. Stanowi także zabezpieczenie przed gryzoniami, szczególnie w przypadku okien tarasowych. Będą niezastąpionym elementem wyposażenia domu szczególnie latem, kiedy okna są coraz chętniej otwierane na dłuższe chwile. Ogromną zaletą tego typu rozwiązania jest fakt, iż nie ograniczają one widoczności, a mimo to są niezwykle funkcjonalne. 

Moskitiera ramowa - mnogość rozmiarów i kolorów  

Siatki na okna w ramkach są niezwykle wygodnym rozwiązaniem. O kwestie estetyczne również nie trzeba się martwić. Szeroka oferta kolorystyczna ram sprawia, że do każdego okna można dopasować idealne rozwiązanie. Dostępne są zarówno jasne, jak i ciemniejsze rozwiązania, a tony kolorystyczne są zarówno chłodne, ciepłe, jak i neutralne.  

Produkty na wymiar

Każdą z oferowanych przez nas moskitier można dostosować pod okna o różnej szerokości czy wysokości. Bez względu, czy będą to standardowe okna, drzwi balkonowe bądź tarasowe, dopasowanie do nich odpowiedniej moskitiery nie będzie stanowiło problemu.

Łatwość w montażu i solidna konstrukcja

Moskitiery ramowe znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się niezwykle lekką konstrukcją, a poza tym są bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Dodatkowymi zaletami są łatwość, a także szybkość zarówno montażu, jak i demontażu. Aspekty te umożliwiają także zachowanie tych elementów w pełnej czystości. 

Zastosowanie siatek na oknach pozwoli nie tylko na zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza bez obaw o to, że do pomieszczenia dostaną się uciążliwe insekty. To także możliwość zachowania integralności całego wyglądu. Jest to rozwiązanie nie tylko niesamowicie praktyczne, ale także bardzo estetyczne, niezaburzające wydźwięku aranżacji poszczególnych pomieszczeń. 

Moskitiera ramowa - sklep

Dostępne w naszym sklepie moskitiery są wykonane z najlepszej jakości materiałów, z należytą dokładnością. Ceny produktów mogą się różnić wraz z zastosowaniem innych rozwiązań wymiarowych, jednak są korzystne. Pozytywne opinie klientów dodatkowo motywują nas do dalszego rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą moskitier.