Rolety plisowane | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl
PLISY

Rolety Plisowane Na Wymiar

  Rolety Plisowane popularnie zwane PLISAMI to nowoczesny oraz wyjątkowo funkcjonalny system osłon okiennych. Plisy mają tkaniny w postaci harmonijki i rozsuwając lub zsuwając przesłania lub odsłania się okno. Ich kompaktowa budowa sprawia, że są bardzo często wybierane przez klientów ze względu na możliwość otwarcia okna na całą szerokość

   Zaletą plis jest możliwość przysłonięcia dowolnej części okna i w taki sposób reguluje się dopływ światła do pomieszczenia. Polecane są szczególnie do pomieszczeń znajdujących się na niższych piętrach gdzie zasłaniając tylko dolną część okna uzyskujemy efekt prywatności bez całkowitego zasłonięcia na promienie słoneczne. Tylko od Ciebie zależy jaką ilość światła wpuścisz do pomieszczenia. Możliwość dobrania materiałów o dowolnym stopniu zaciemnienia i wyglądzie sprawia, że tylko od Twojej inwencji zależy jak będzie wyglądało Twoje wnętrze. 

   Plisy nadają się idealnie do nowoczesnych i wypełnionych prostymi kształtami wnętrz. Zastosowane materiały sprawiają, że można jest stosować w kuchni i łazience bez obaw o bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Ich niewątpliwą zaletą jest prosty, bezinwazyjny montaż i demontaż. Wysoka jakość wykonania i duży wybór kolorystyczny sprawia, że plisy są obecnie najchętniej wybieranymi osłonami okiennymi wśród rolet. Warto zwrócić uwagę na polecane przez klientów plisy zaciemniające (blackout) dzięki, którym uzyskasz całkowite zaciemnienie pomieszczenia. 

Plisy CLASSIC

Roleta plisowana OSLO

kolekcja OSLO

Plisy OSLO to wysokiej jakości rolety o szerokiej gamie kolorystycznej. Wysoka sztywność materiału i prostota powoduje, że są one najchętniej wybieranymi plisami w naszej ofercie.

Znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest dyskretna elegancja i prostota, jednocześnie doskonale wkomponują się dowolne wnętrze od eleganckich salonów po sale konferencyjne czy biura.

Żywa kolorystyka znajdzie także zastosowanie w pokojach dziecięcych lub w pomieszczeniach w osób ceniących sobie pozytywne nastawienie. 

Polecamy tę kolekcję ze względu na jej uniwersalność i bardzo dobre opinie kupujących.

Plisy OSLO przy jasnej kolorystyce zaciemnią w 20-35%, zaś przy ciemniejszych kolorach 40 do nawet 80%.

Roleta plisowana OSLO Pearl TERMO

kolekcja OSLO Pearl TERMOIZOLACYJNE

Plisy z kolekcji OSLO Pearl TERMO mają właściwości termoizolacyjne. Dzięki zewnętrznej, perłowej powłoce promienie słoneczne są odbijane od tkaniny na zewnątrz i pomieszczenie nie nagrzewa się tak jak przy tradycyjnych tkaninach. Pozwala to na schłodzenie pomieszczenia nawet o kilka stopni. Bogata kolorystyka i jej termiczne właściwości sprawiają, że jest często wybierana przez naszych klientów. Gładka powierzchnia i dosyć wysoka sztywność tkaniny powoduje, że plisa bardzo ładnie układa się na oknie sprawiając poczucie idealnego dopasowania. Rolety plisowane OSLO Pearl TERMO są wykonywane z dokładnością do 1mm dzięki czemu można je idealnie dopasować do wymiarów okna, system sprężynowy gwarantuje bezawaryjną pracę przez długie lata.

Zaciemnienie plis przy jasnych kolorach jest w przedziale 20-35%, a przy kolorach ciemniejszych od 40 do 80%.

Roleta plisowana ROMA Pearl

kolekcja ROMA Pearl TERMOIZOLACYJNE

Rolety plisowane ROMA Pearl są wykonane z tkanin o delikatnie porowatej strukturze. Plisy są transparentne o wysokich właściwościach izolacyjności.  Lewa strona tkaniny pokryta jest masą perłową, która poprawia właściwości termoizolacyjne. Masa perłowa tkaniny sprawia, że promienie słoneczne są odbijane i pomieszczenie nie ulega mocnemu nagrzewaniu się w czasie upałów. W zależności od barwy plisy Roma Pearl zaciemniają przy jasnych kolorach w 20-40% zaś przy ciemnych 50-90%. Kolekcja bardzo popularna ze względu na duży wybór oraz cenę.

Plisy ROMA Pearl są chętnie wybierane przez klientów ze względu na możliwość prania przez zamoczenie (zgodnie z instrukcją konserwacji) oraz niską cenę. Klasyczna bogata kolorystyka jest atutem kolekcji i sprawia, że może wpasować się w dowolne wnętrze nadając mu nowego charakteru.

Roleta plisowana MILANO

kolekcja MILANO

Plisy MILANO rewelacyjne rolety w których zastosowano tkaninę o wysokiej gramaturze i sztywności. Gładka struktura tkaniny obustronnie w tym samym kolorze z najwyższej jakości materiałów dostarczanych od europejskich dostawców.

Art Studio jako wieloletni producent rolet plisowanych potrafi dostarczyć produkty najwyższej jakości, które będą dopełnieniem nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. 

Rolety plisowane MILANO szczególnie pięknie wyglądają w biurach i gabinetach. Ich prostota i czysty, wyrazisty jednolity kolor potrafi zrobić wrażenie niemal w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny wygląd idzie w parze z wysokimi właściwościami tkaniny, których zaciemnienie zależy od kolorystyki tkaniny. Jasne kolory zaciemniają w 20-30%, ciemne zaś od 50 do 90%.

Roleta plisowana LYON

kolekcja LYON

Tkaniny plis LYON są delikatne o ukośnym splocie, bardzo cienkie sprawiają wrażenie jakby były z pergaminu. Z obu stron tkanina ma jednakowy kolor i jest nieprzejrzysta. Plisy wykonane z tkaniny Lyon charakteryzują się wysoką przepuszczalnością światła i subtelnością wykonania. Wysoka adaptacyjność tkanin Lyon sprawia, że plisy wykonane z tej kolekcji tkanin znajdą zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach dziennych jak kuchnie, salony i biura. Jednak ich całkowita nieprzezierność znajdzie zastosowanie tam gdzie wymagana jest dyskrecja i subtelność zasłony.asycznego wnętrza. 

Zaciemnienie plis jest bardzo niskie i wacha się w przedziale 10-30%. Plisy Lyon są łatwe w utrzymaniu mają warstwę antystatyczną i można je prać przez zamoczenie.

Plisy PREMIUM

kolekcja CARIOCA

Plisy CARIOCA to najwyższej jakości wyselekcjonowane tkaniny o niebanalnym designie. Delikatna fakturka tkaniny podkreśla jej ekskluzywny charakter, rolety plisowane CARIOCA znajdą zastosowanie wszędzie gdzie wymagane jest podkreślenie wysokiej estetyki wnętrza. 

Plisy CARIOCA wyśmienicie nadają się do wnętrz biurowych i salonów, a w szczególności gabinetów i salonów o ekskluzywnym charakterze.

Rolety CARIOCA posiadają dosyć dużą transparentność, są obustronnie w jednakowym kolorze. Zaciemnienie tkaniny wacha się przy jasnych kolorach w zakresie 20-40%, zaś przy kolorach ciemniejszych 50-80%.

Roleta plisowana CARIOCA

kolekcja TOSCA

Rolety plisowane TOSCA kolekcja gładkich matowych tkanin typu taft o wyrazistej kolorystyce i dużej miękkości. Tosca charakteryzuje się delikatnością, i klasycznym pięknym wyglądem pasującym do minimalistycznych nowoczesnych wnętrz. Wspaniale sprawdzi się w loftowych pomieszczeniach wymagających zaznaczenia i podkreślenia wyjątkowego charakteru wnętrza. 

Matowa antystatyczna powłoka plisy jest odporna na osiadanie kurzu co sprawia, że rolety nie wymagają częstej konserwacji czy prania. Oczywiście plist TOSCA jak wszystkie nasze rolety można prać przez zamoczenie.

     Zaciemnienie kolekcji to 15-30% przy kolorach jasnych i 40-70% dla plis o ciemniejszej kolorystyce.

Roleta plisowana TOSCA

kolekcja TOSCA Pearl TERMOIZOLACYJNE

Plisy TOSCA Pearl kolekcja o właściwościach termoizolacyjnych z perłową zewnętrzną powłoką odbijającą promienie słoneczne dzięki czemu pomieszczenie w słoneczne dni mniej się nagrzewa. Wewnętrzna strona tkaniny dostępna w kilku "żywych" kolorach z delikatnym pionowym wzorem w prążki. Plisy doskonale potrafią wkomponować się we wnętrza nowoczesne jak i klasyczne. Niewątpliwym atutem jest subtelna kolorystyka szarości, intensywność zieleni i stonowanie fioletu. "Minimalistyczna elegancja" to określenie w pełni oddające charakter i wygląd tej kolekcji. Jeżeli chcesz podkreślić indywidualizm swojego wnętrza, to te plisy są właśnie dla Ciebie.

Zaciemnienie plis zawiera się w przedziale 15-35% dla tkanin o jasnej barwie i 45-80% dla tkanin ciemniejszych.

Roleta plisowana TOSCA Pearl

kolekcja PARIS Pearl TERMOIZOLACYJNE

Rolety plisowane PARIS Pearl to niepowtarzalna kolekcja o właściwościach termoizolacyjnych i bogatej kolorystyce. Tkaniny charakteryzują się wysoką gramaturą i sztywnością, a duży stopień termoizolacyjności jest jednym z głównych powodów wyboru kolekcji przez naszych klientów. 

Powłoka tkaniny plis PARIS Pearl jest niejednolita i sprawia wrażenie przetartej z dodatkiem srebrnej poświaty, to w połączeniu z perłową powłoką zewnętrzną tworzy oryginalną kompozycję wpasowującą się niemal w każde wnętrze.

Plisy PARIS Pearl bardzo dobrze zaciemniają, przy kolorystyce ciemnej wynosi to ok 50-90% zaś w jaśniejszych kolorach jest to ok 30-50%.

Tkanina z zewnątrz ma kolor perłowy.

Roleta plisowana PARIS Pearl

kolekcja PORTO Pearl TERMOIZOLACYJNE

Plisy PORTO Pearl wykonane są z tkaniny termoizolacyjnej o wysokiej gramaturze, sztywności dającej wrażenie plecionej z kilku kolorów. Jedne z ładniejszych łączonych tkanin w naszej ofercie co potrafią docenić zadowoleni klienci. Tkanina w dotyku sprawia wrażeni grubej z mocną fakturą co bardzo ładnie komponuje się z wnętrzami o różnorodnych barwach. Nowoczesna kolorystyka od szarości poprzez beże, brązy na delikatnej jagodzie kończąc potrafi zaspokoić gusta klientów szukających niebanalnych i nietypowych rozwiązań.

Plisy są termoizolacyjne dzięki powłoce perłowej umieszczonej na zewnętrznej stronie tkaniny, dzięki temu posiadają też zaciemnienie większe niż standardowe tkaniny.

Jasne kolory tkaniny potrafią zaciemnić w ok 20-40% zaś plisy ciemniejsze w 50-80%.

Roleta plisowana PORTO Pearl

Plisy 100% zaciemniające

Plisa MIAMI 100% zaciemniająca

Plaster Miodu  (honeycomb)

Plisy MIAMI 100% zaciemniające - Plaster Miodu (honeycomb)

Plisy MIAMI Blackout Plaster Miodu (Honeycomb) wykonane są z podwójnej tkaniny zaciemniającej pokrytej wewnątrz srebrną folią aluminiową. Dzięki temu tkanina posiada szczególne właściwości termoizolacyjne i zaciemniające. Dzięki podwójnej strukturze sznurki przechodzące przez tkaninę nie są widoczne jak w standardowej plisie, a rozłożenie materiału jest bardziej równomierne. Tkanina ze strony zewnętrznej jest w kolorze białym, co dodatkowo zwiększa właściwości odbijające promienie.

Plisy z tkaniną HONEYCOMB (plaster miodu) charakteryzują się podwójną tkaniną dzięki czemu plisa posiada dodatkowe zalety w porównaniu z tradycyjną plisą

  • lepsza termoizolacyjność
  • brak widoczności sznurków przechodzących przez tkaninę
  • lepsze właściwości zaciemniające

Roleta plisowana TANGO blackout

kolekcja TANGO 100% zaciemniające

Rolety Plisy 100% zaciemniające TANGO BLACKOUT posiadają w swojej strukturze dwie warstwy tkaniny między którymi jest warstwa gumowana, która całkowicie nie przepuszcza światła. Zewnętrzna warstwa jest delikatnie prążkowana, plisy są bardzo sztywne i ładnie układają się w oknie.

Dzięki pełnemu zaciemnieniu plisy zaciemniające blackout mają zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędne jest pełne zaciemnienie pomieszczenia jak sale konferencyjne, pracownie komputerowe, sypialnie i mocno nasłonecznione poddasza. Dzięki wyeliminowaniu światła w pomieszczeniu rolety potrafią znacznie obniżyć temperaturę i są dobrym sposobem na uciążliwe słońce w czasie upalnych dni.

Roleta plisowana BOSTON Blackout TERMO

kolekcja BOSTON 100% zaciemniające TERMO

Plisy BOSTON 100% zaciemniające TERMO wykonane są z tkanin całkowicie nieprzepuszczających światła. Zewnętrzna strona tkaniny pokryta jest srebrną masą perłową, która odbija znaczną część promieni słonecznych. Dzięki warstwie odbijającej tkanina oprócz funkcji zaciemniającej posiada także bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Kolekcjrolet plisowanych BOSTON 100% zaciemniające TERMO charakteryzuje się wysoką sztywnością i gramaturą dzięki temu bardzo dobrze układa się na oknie i świetnie wkomponowuje się we wnętrze. Plisy znajdzią zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest duże zaciemnienie pomieszczenia np. w sypialni, salach konferencyjnych, hotelach, teatrach, laboratoriach, pomieszczeniach typu holl, a ostatnio także coraz częściej jest wybierana do pokoi dziennych w celu lepszego zaciemnienia i chęci obniżenia temperatury.

Kolekcje Plis - Art Studio

Plisy CLASSIC

Klasyczne plisy o wyjątkowej i bogatej kolorystyce.

Wysokiej jakości plisy o różnych parametrach tkanin.

Podstawowe kolekcje naszej oferty.   

Plisy PREMIUM

Wyjątkowe tkaniny dla najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama wzorów i kolorystyki. Tkaniny strukturalne i gładkie o najlepszych parametrach.    

Plisy 100% zaciemniające

Kolekcje z tkaninami zaciemniającymi w 100%.

Polecane są do sypialni i wszędzie tam gdzie potrzebne jest maksymalne zaciemnienie pomieszczenia. 

Rolety Plisowane - szeroki wybór

Jesteśmy czołowym producentem Rolet plisowanych i moskitier w Polsce. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to wysoka jakość naszych produktów i szeroki wybór tkanin i elementów. Każdy nasz produkt wykonywany jest na indywidualny wymiar aby idealnie pasował do Twojego wnętrza. W naszej ofercie posiadamy: plisy termoizolacyjne Roma Pearl, plisy termoizolacyjne Paris Pearl, Plisy Tosca Pearl, rolety plisowane Porto Pearl, plisy Milano, Plisy Lyon, rolety plisowane Carioca, rolety plisy Tosca, plisy zaciemniające blackout Tango, plisy dachowe, moskitiery ramkowe, akcesoria do plis, akcesoria do moskitier. Termin realizacji zamówień to z reguły 4-6 dni roboczych. Wysyłki są ubezpieczone i wysyłane w bezpiecznych opakowaniach za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Rolety i plisy na okna

 

Rolety plisowane muszą być dobrze dopasowane do okna. Z tego powodu wszystkie produkty z naszej oferty wykonujemy na konkretne zamówienie klienta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz model idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Minimalne wymiary wynoszą 20 x 30 cm, dlatego możesz u nas zaopatrzyć się w osłony nawet najmniejszych okien. Wchodząc w kartę konkretnego produktu, zyskasz dostęp do konfiguratora, dzięki któremu w kilku krokach stworzysz rolety harmonijkowe. Kalkulator wyliczy ich cenę.

 

Plisy na wymiar występują w trzech rodzajach, żeby klient mógł jeszcze lepiej dopasować produkt do swoich potrzeb. Grupa Classic to najprostsze i jednocześnie najkorzystniejsze cenowo rolety harmonijkowe, które występują w różnych kolorach. Modele z serii Premium są wykonane z tkanin o ciekawej fakturze, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość jest spowodowana nie tylko tkaniną, ale także konstrukcją. Plisy okienne Blackout są najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie całkowite zaciemnienie - posiadają warstwę nieprzepuszczającą promieni słonecznych.

 

Rolety plisowane - montaż bezinwazyjny

 

Bezinwazyjny montaż naszych plisowanych rolet jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które cenią sobie komfort użytkowania i możliwość zdemontowania zasłony okiennej w wybranym przez siebie momencie. Dzięki temu warto również zwrócić uwagę na fakt, że funkcja ta sprawdzi się na przykład podczas remontu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, żeby rolety harmonijkowe wymienić na inny model, jeśli poprzedni znudzi się domownikom lub ulegnie zniszczeniu - zapewniamy jednak, że wysokiej klasy tkaniny są naprawdę wytrzymałe.

 

Oczywiście nasze rolety bezinwazyjne to nie wszystko. Jeśli chcesz, plisy mogą zostać zamontowane w sposób inwazyjny, a więc ingerujący w strukturę okna. To rozwiązanie jest nieco mniej funkcjonalne, jednak niezwykle solidne i korzystne finansowo.

 

Plisy - cena

 

Cena poszczególnych produktów jest przede wszystkim uzależniona od wymiarów, które wskażesz. Poznasz ją, jeśli skorzystasz z dostępnego na naszej stronie kalkulatora. Wpływ na cenę mają także rodzaj wykorzystanej tkaniny oraz sposób montażu.

 

Plisy na wymiar - sprawdzone rozwiązanie wysokiej jakości

 

Tkaniny stosowane w naszych roletach są wolne od PVC, a do tego istnieje możliwość ich prania poprzez zamoczenie w wodzie o temperaturze 30 st. Celsjusza. Wraz z zakupem rolet otrzymasz wszelkie wskazówki dotyczące ich konserwacji. Dzięki temu rolety plisowane mogą przetrwać długie lata intensywnego użytkowania.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rolet plisowanych i innego rodzaju osłon okiennych. Dzięki temu wiemy, jak skonstruować produkt wytrzymały i estetycznie wykonany, który skutecznie spełni swoje funkcje. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, to sprawdź konkretne karty produktów lub zadzwoń do nas - na pewno otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź. Zapraszamy do kontaktu!