Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Jak naprawić zwijacz w rolecie wewnętrznej?

Rolety są jednymi z najbardziej kluczowych elementów wyposażenia całego mieszkania. To właśnie one umożliwiają dostosowanie poziomu światła naturalnego w pomieszczeniu do swoich własnych preferencji. Jednocześnie ich wysoka estetyka znacznie poprawia wygląd wszystkich pozostałych pomieszczeń w mieszkaniu.

Rolety plisowane Bielsko Biała - gdzie je kupić?

Plisy to system osłon okiennych, który nieustannie zyskuje na popularności. Ten fakt zawdzięcza swoim nowoczesnym rozwiązaniom, funkcjonalności, a także kompaktowej budowie. To wszystko razem wzięte sprawia, że stały się one hitem na rynku. Gdzie kupić dobre plisy okienne – Bielsko-Biała?

Jak dobrać rolety plisowane do koloru ścian?

Aranżacja przestrzeni w domu lub mieszkaniu to często nie lada wyzwanie, które wymaga wielu przygotowań. Każdemu zależy na pewno, aby miejsce, w którym spędzamy dużo czasu, było przytulne, estetyczne i pozwalało na relaks, i odpoczynek. Warto więc zatroszczyć się o każdy element wystroju, a również takie kwestie, jak odpowiedni dobór rolet.

Rolety plisowane w Gdyni - jakie wybrać?

Dobrze dobrana roleta montowana na oknie może znacznie podnieść użyteczność całego pomieszczenia, jednocześnie wyraźnie działając na korzyść jego estetyki. Kluczowy jest odpowiedni dobór, dzięki któremu wybrany element świetnie będzie komponował się z resztą wnętrza. W tym zakresie coraz częściej wybieranym rozwiązaniem są rolety plisowane. 

Jakie plisy do pokoju wybrać?

Jednym z najlepszych i coraz popularniejszych akcesoriów dekoracyjnych do okien są plisy. Te wysokiej jakości rolety wspaniale prezentują się na oknie, jednak to nie koniec ich zalet. Więcej z nich przedstawimy w kolejnej części artykułu, z którą warto się zapoznać. Plisy okienne - jakie najlepsze do pokoju?

Showing 9 - 16 of 72 items