Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Plisy okienne w Katowicach - gdzie je kupić?

Plisy okienne w odróżnieniu od rolet czy żaluzji mogą być dowolnie rozmieszczone w oknie, za pomocą sterowania nimi w systemie “góra-dół”. Bez wątpienia stwierdzić można, że plisy okienne są jedną z ciekawszych dekoracji wnętrz, a jednocześnie funkcjonalnym dodatkiem, który zapewni nam swobodę, a także komfort użytkowania. Bez problemu mogą Państwo dostosować poziom nasłonecznienia swojego pomieszczenia według preferencji oraz potrzeb. Dla mieszkańców Katowic mamy dobrą informację - nasze rolety plisowane można zamówić online!

Plisy i rolety okienne w Łodzi - gdzie je kupić?

Plisy i rolety okienne cieszą się od dłuższego czasu ogromną popularnością wśród wielu właścicieli domów i mieszkań. Z powodzeniem wypierają one inne rozwiązania, takie jak m.in. zasłony czy żaluzje. Nie ma w tym jednak nic dziwnego - rolety charakteryzują się bowiem świetnym designem i możliwością dopasowania ich do wielu aranżacji, co ma dla wielu osób ogromne znaczenie. Ponadto są niesamowicie praktycznie i umożliwiają precyzyjną kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia, a niektóre z nich mają też dodatkowe właściwości, takie jak np. całkowite zaciemnienie czy ochrona przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia.

Jak ocieplić pokój dodatkami i roletami?

Aby roleta mogła mieć swój udział w ocieplaniu wizerunku pomieszczenia, musisz zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Jeśli wybierzesz modele z naturalnych tkanin lub chociaż imitujących je, rolety będą wyglądały na cieplejsze i bardziej miękkie. To sprawi, że pomieszczenie, w którym się znajdują, nabierze przytulności.

Jakie plisy okienne będą najlepsze, czyli jak wybrać plisy doskonałe

Jakie są typy plis na okna, które można zainstalować w swoim domu? Jakie plisy wybrać do swojego lokalu? Jakie opinie na temat plis mają ich użytkownicy? Jeśli poszukujesz odpowiedzi na powyżej zadane pytania, to jesteś teraz w odpowiednim miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem.

Moskitiery ramkowe i na wymiar Lublin - gdzie kupić?

Mieszkając w mieście w ciągu roku zazwyczaj mamy małą styczność z różnego rodzaju owadami. Końcem lata pojawia się wiele komarów, które potrafią uprzykrzyć życie niejednej osoby. Swędzące ugryzienia, a także nieprzyjemne bzyczenie, którego źródła często trudno jest się doszukać - to kwestie, które znane są każdej osobie mającej w swoim życiu do czynienia z tymi owadami.

Sposoby na zaciemnienie pokoju - rolety blackout

Mimo że większość z nas czeka na ciepłe, słoneczne dni, to jednak wysoka temperatura potrafi być bardzo uciążliwa i dokuczliwa. Gdy nadchodzi lato, a intensywne promienie słoneczne wypełniają nasze domostwa, często szukamy sposobu na zaciemnienie pokojów. Obecnie naprzeciw oczekiwaniom wychodzą producenci rolet okiennych, tworzący skuteczne rozwiązania chroniące wnętrza przed silnym nagrzaniem.

Rolety Sosnowiec - gdzie je kupić?

Rolety są obecnie najpopularniejszym sposobem na ograniczenie dopływu promieni słonecznych do budynku, ponieważ są wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim skuteczne. Spośród licznych rodzajów warto szczególnie zwrócić uwagę na modele plisowane, które pięknie się prezentują, a ponadto zaskakują funkcjonalnością. Jednak gdzie kupić takie rolety w Sosnowcu?

Jakie rolety na okno tarasowe wybrać?

Okno tarasowe jest wspaniałym dodatkiem do każdego mieszkania czy domu. Szczególnie jeżeli za szybą znajduje się piękny kawałek zielonej przestrzeni. Właściwa pielęgnacja okien tarasowych bywa niezwykle uciążliwa - ze względu na ich zazwyczaj dużą powierzchnię. Drugą kwestią jest światło wpadające przez okno. 

Showing 25 - 32 of 72 items