Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Nowoczesne inspiracje okienne - jak udekorować okno?

Zapewne niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak efektownie udekorować okno. Istnieje na to wiele sposobów. Najlepiej stworzyć wystrój dopasowany do stylu wnętrza i osobistych upodobań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie dekoracje są obecnie najmodniejsze i w jaki sposób dopasować je do estetyki pomieszczenia, przeczytaj nasz artykuł.

Jak łączyć rolety i plisy z zasłonami?

Wielu osobom wydaje się, że rolet i plis nie należy łączyć z zasłonami. Czy to prawda? Czy rzeczywiście elementy te nie powinny być ze sobą skomponowane? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule. Zapraszamy serdecznie!

Rolety plisowane Gdańsk - gdzie kupić plisy w Gdańsku?

Ochrona przed nadmierną ilością światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia jest ważna nie tylko w miesiącach letnich. Przez cały rok potrzeba ograniczenia naturalnego oświetlenia może okazać się na tyle paląca, że konieczne jest zamontowanie skutecznych rozwiązań mających na celu osłonięcie danego pomieszczenia. Właśnie taką rolę idealnie spełniają wysokiej jakości rolety plisowane.

Ile kosztują rolety wewnętrzne?

Wybór odpowiednich okien to nie wszystko – wiele osób zapomina o ich właściwym przygotowaniu. Obecnie istnieje wiele możliwości wyboru osłon, które będą chronić przed wzrokiem niepożądanych osób lub światłem słonecznym, a więc ich właściwy dobór do danej przestrzeni może okazać się zadaniem niełatwym. 

Plisy do biura - jakie wybrać?

Dobre wyposażenie biura może pozytywnie wpłynąć na komfort pracowników, a jednocześnie również efektywność ich pracy.

Jak zabezpieczyć okno przed kotem?

Każdy właściciel kota z pewnością kocha swojego pupila, dlatego chce zapewnić mu również bezpieczeństwo. To może być narażone szczególnie w przypadku mieszkania na wyższych kondygnacjach. Mianowicie, zwierzak może wypaść z otwartego okna. Z tego powodu w niniejszym tekście odpowiadamy na pytanie, jak odpowiednio zabezpieczyć okno przed kotem?

Okna bez firanek – pomysły na dekoracje i aranżacje

Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie okien bez firanek, jednak te czasy już minęły. Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z tego rozwiązania. Zamiast standardowych osłon coraz częściej można zobaczyć eleganckie ozdoby, stylowe rolety oraz modne kurtyny świetlne. Jeśli chcesz poznać najlepsze sposoby na udekorowanie okien bez firanek, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Jakie rolety do okien dachowych wybrać?

Okna dachowe to cieszące się dużą popularnością rozwiązanie, które szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku małych i ciemnych pomieszczeń. Wiele osób – zazwyczaj ze względu na zbyt bliskie położenie sąsiadującego domu – nie może zdecydować się na montaż standardowego okna, gdyż zabraniają tego przepisy.

Showing 41 - 48 of 69 items