Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Jak wyczyścić i prać plisy okienne?

Trudno wyobrazić sobie wnętrze bez odpowiednich rolet zaciemniających. Spełniają one ważne role nie tylko pod względem estetycznym, ale także praktycznym. Bez nich niemożliwe byłoby odgrodzenie się od światła słonecznego zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Rolety plisowane Wrocław - gdzie kupić plisy we Wrocławiu?

Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie w przestrzeni mieszkalnej bez dobrej jakości rolet, które w wygodny i szybki sposób umożliwiają dopasowanie dopływu światła słonecznego do mieszkania według własnej preferencji. Dzięki takim elementom wyposażenia możliwe jest jeszcze wygodniejsze zwiększenie użyteczności danego pomieszczenia. Mimo popularności rolet wciąż wiele osób nie zna ich najważniejszych rodzajów, które świetnie sprawdzają się w mieszkaniu na co dzień. Jednym z nich są właśnie specjalnie skonstruowane plisy okienne. 

Czarne rolety w kuchni - inspiracje i pomysły

Kuchnia jest szczególnym pomieszczeniem w całym domu - to właśnie tam większość domowników spędza dużo czasu, przygotowując wspólnie rodzinne posiłki. Czas gotowania potraw to nie tylko przestrzeń do radosnej krzątaniny, ale także wielu rozmów i dyskusji w gronie najbliższych.

Nowoczesne inspiracje okienne - jak udekorować okno?

Zapewne niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak efektownie udekorować okno. Istnieje na to wiele sposobów. Najlepiej stworzyć wystrój dopasowany do stylu wnętrza i osobistych upodobań. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie dekoracje są obecnie najmodniejsze i w jaki sposób dopasować je do estetyki pomieszczenia, przeczytaj nasz artykuł.

Jak łączyć rolety i plisy z zasłonami?

Wielu osobom wydaje się, że rolet i plis nie należy łączyć z zasłonami. Czy to prawda? Czy rzeczywiście elementy te nie powinny być ze sobą skomponowane? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule. Zapraszamy serdecznie!

Rolety plisowane Gdańsk - gdzie kupić plisy w Gdańsku?

Ochrona przed nadmierną ilością światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia jest ważna nie tylko w miesiącach letnich. Przez cały rok potrzeba ograniczenia naturalnego oświetlenia może okazać się na tyle paląca, że konieczne jest zamontowanie skutecznych rozwiązań mających na celu osłonięcie danego pomieszczenia. Właśnie taką rolę idealnie spełniają wysokiej jakości rolety plisowane.

Ile kosztują rolety wewnętrzne?

Wybór odpowiednich okien to nie wszystko – wiele osób zapomina o ich właściwym przygotowaniu. Obecnie istnieje wiele możliwości wyboru osłon, które będą chronić przed wzrokiem niepożądanych osób lub światłem słonecznym, a więc ich właściwy dobór do danej przestrzeni może okazać się zadaniem niełatwym. 

Plisy do biura - jakie wybrać?

Dobre wyposażenie biura może pozytywnie wpłynąć na komfort pracowników, a jednocześnie również efektywność ich pracy.

Showing 41 - 48 of 72 items