Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Ile kosztują plisy - rolety wewnętrzne? Cena

Wystrój każdego wnętrza to bardzo ważna sprawa. Od tego, jak urządzimy swoją przestrzeń, zależeć będzie nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Bez wątpienia jednym z elementów wpływających na komfort jest odpowiednie zadbanie o wystrój okien. Możliwości jest wiele, dziś przedstawimy Ci wyjątkową propozycję, jaką są plisy. Odpowiemy także na najbardziej nurtujące pytanie, czyli jak prezentuje się cennik plis okiennych. 

Szary salon - pomysły na aranżacje w 2021 roku

Szarość to jedna z najciekawszych opcji kolorystycznych dających niesamowite możliwości aranżacji wnętrza. Ta barwa może kojarzyć się z czymś nudnym i bez wyrazu. Nic bardziej mylnego! Dzięki niej możesz stworzyć bardzo uniwersalne wnętrze, któremu charakter dodawać będą meble i dodatki, a ogranicza Cię tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia.

Jaki kolor rolet chroni przed słońcem?

Decydując się na montaż rolet, często czynnikiem decydującym o danym modelu są nie tylko walory estetyczne, ale także funkcjonalność związana z ochroną przed słońcem, a co za tym idzie przed nagrzewaniem się pomieszczenia.

Styl rustykalny w kuchni - Jak urządzać? Pomysły na 2021 rok

Urządzając kuchnię warto zadbać o to, żeby była nie tylko stylowa, ale i praktyczna. Dzięki temu możemy zyskać miejsce, w którym w miłych i komfortowych warunkach można przygotowywać pyszne dania. Odpowiednia powierzchnia blatów, dobra organizacja w kuchennych półkach czy pojemna lodówka - to tylko kilka elementów, które wpłyną na funkcjonalność wnętrza. 

Rolety okienne Szczecin - gdzie kupić?

Praktycznie każde pomieszczenie wymaga większego lub mniejszego zaciemnienia. Ochrona przed promieniami słonecznymi jest przydatna nie tylko latem. Z tego powodu na rynku pojawiło się wiele rozwiązań umożliwiających osłonięcie okien – najpopularniejszym z nich są rolety.

Rolety okienne Kraków - gdzie kupić?

Mieszkasz na terenie Krakowa? Szukasz funkcjonalnych i stylowych rolet? W okolicy nie znalazłeś produktów dopasowanych do swoich potrzeb? Koniecznie sprawdź ofertę naszych plis. Jesteśmy pewni, że spełnią one Twoje oczekiwania, zarówno względem praktyczności, jak i estetyki.

Rolety okienne Olsztyn - gdzie kupić?

W Olsztynie jest wiele miejsc, w których można kupić rolety, jednak nie każdy punkt może Ci zaproponować plisy na wymiar. Najlepiej też wziąć pod uwagę te sklepy, gdzie jest możliwie najszerszy wybór rolet okiennych, w tym plis, jeżeli właśnie taki rodzaj osłon okiennych Cię interesuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet okiennych.

Rolety okienne. Warszawa – gdzie kupić?

Coraz rzadziej we wnętrzach mieszkalnych stosowane są zasłony oraz firany. Głównie ze względu na to, że psuje to kompozycję stylu wykończeniowego nowoczesnego wnętrza. Niemniej jednak właściciele gospodarstw domowych i lokali mieszkalnych nie rezygnują z montażu systemów umożliwiających zasłonięcie okna, tym samym zapewniając sobie oraz pozostałym użytkownikom prywatność i poczucie komfortu w pomieszczeniach mieszkalnych. W nowych budynkach wykończonych w nowoczesnym stylu zastosowanie znajdują specjalnie wykonane rolety plisowane. Plisy, w Warszawie i innych miastach oferowane przez nasz sklep, sprawdzają się doskonale, oraz w żaden sposób nie psują estetyki pomieszczenia. Skutecznie zasłaniają szybę okienną, blokując przebijanie się promieni słonecznych do wnętrza.

Showing 41 - 48 of 60 items