Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Rolety okienne. Warszawa – gdzie kupić?

Coraz rzadziej we wnętrzach mieszkalnych stosowane są zasłony oraz firany. Głównie ze względu na to, że psuje to kompozycję stylu wykończeniowego nowoczesnego wnętrza. Niemniej jednak właściciele gospodarstw domowych i lokali mieszkalnych nie rezygnują z montażu systemów umożliwiających zasłonięcie okna, tym samym zapewniając sobie oraz pozostałym użytkownikom prywatność i poczucie komfortu w pomieszczeniach mieszkalnych. W nowych budynkach wykończonych w nowoczesnym stylu zastosowanie znajdują specjalnie wykonane rolety plisowane. Plisy, w Warszawie i innych miastach oferowane przez nasz sklep, sprawdzają się doskonale, oraz w żaden sposób nie psują estetyki pomieszczenia. Skutecznie zasłaniają szybę okienną, blokując przebijanie się promieni słonecznych do wnętrza.

Plisy do sypialni - jakie wybrać?

Sypialnia to miejsce służące przede wszystkim do wyciszenia i odpoczynku. Powinno w niej być komfortowo i spokojnie. Warunki muszą być optymalne między innymi dla zdrowego, długiego snu. Jednym z czynników wpływających na jakość jest stopień ciemności panującej podczas zasypiania. Z tego względu należy chronić oczy przed światłem, poprzez zasłonięcie okien. Na rynku, poza tradycyjnymi zasłonami czy roletami, można też dostać plisy do okien.

Pilsy czy rolety dzień noc

W niemal każdym wnętrzu, podczas końcowego etapu jego wykańczania, wybierane zostają akcesoria do osłonięcia okien. Można to zrobić na wiele sposobów. Ostatnio tradycyjne firany i zasłony są często zastępowane przez plisy lub rolety dzień noc. Wybór tego produktu zależy zarówno od jego właściwości użytkowych, jak i dekoracyjnych.

Czy warto zamontować plisy?

Istnieje wiele sposobów przesłonięcia okien. Do niedawna prym na tym polu wiodły wyłącznie rolety i żaluzje, ale na rynku pojawiła się równie ciekawa opcja - plisy. Zyskały one już rzeszę sympatyków. Czemu opinie o roletach plisowanych są tak dobre? Dzisiaj bliżej przyjrzymy się temu nowemu rozwiązaniu.

Jak dobrać rolety do kuchni?

Wybór odpowiednich rolet tylko pozornie wydaje się być trudny. Mnogość produktów i materiałów, z których rolety są wykonane, umożliwia podkreślenie oryginalnego stylu i charakteru kuchni. Specyfika kuchennych pomieszczeń ułatwia wybór odpowiedniej tkaniny.

Co zrobić kiedy plisa sama opada?

Rolety plisowane to coraz częściej stosowane rozwiązanie, wykorzystywane do zasłaniania okien. Swoją popularność zawdzięczają idealnie zaprojektowanej konstrukcji, która umożliwia swobodne operowanie wpadającym światłem słonecznym oraz efektywnie uniemożliwia podglądanie naszych wnętrz znajdującym się niedaleko przechodniom. Zdarza się jednak czasami, że zamontowana nie dawno plisa opada. Co możemy w takiej sytuacji zrobić?

Jaki materiał do rolet wybrać?

Marzysz o praktycznym i nowoczesnym wnętrzu? Postaw na rolety wewnętrzne! Dzięki nim pomieszczania nie będą się nagrzewały promieniami słońca, co przyniesie ulgę szczególnie latem. Przy tak dużym wyborze rolet może pojawić się pytanie – jaką tkaninę do rolet wybrać? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Plisy zaciemniające - czym są?

To nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które spełnia nawet najbardziej wymagające kryteria. Ich wygląd jest minimalistyczny, a funkcjonalność, jaką dają na najwyższym poziomie. Warto dowiedzieć się, czym są plisy zaciemniające i jakie posiadają zalety.

Showing 57 - 64 of 69 items