Rolety okienne Szczecin - gdzie kupić? - Art Studio - Dekoracje

Rolety okienne Szczecin - gdzie kupić?

Praktycznie każde pomieszczenie wymaga większego lub mniejszego zaciemnienia. Ochrona przed promieniami słonecznymi jest przydatna nie tylko latem. Z tego powodu na rynku pojawiło się wiele rozwiązań umożliwiających osłonięcie okien – najpopularniejszym z nich są rolety.

Szczecin to słoneczne miasto, w którym ich zastosowanie może okazać się niezbędne. Wybór odpowiedniego rodzaju może wydawać się niełatwym zadaniem. Podpowiadamy więc, jakie rolety wybrać i gdzie je kupić.

Plisy na wymiar – Szczecin. Charakterystyka

 

Plisy to szczególny typ rolet okiennych, który na rynek wszedł stosunkowo niedawno, jednak szturmem go opanował. Wiele osób doceniło wygodę zastosowania plis, dzięki czemu są one obecnie jednymi z najchętniej kupowanych osłon okiennych. Plisy to pewnego rodzaju rolety okienne. Szczecin jest miastem, gdzie bez problemu kupisz je na swoje okna. Posiadamy bogatą ofertę produktów, które spełnią Twoje oczekiwania.

Rolety plisowane gwarantują ochronę przed światłem słonecznym, jednak w różnym stopniu – wszystko zależy od rodzaju tkaniny i jej stopnia przepuszczalności światła. Innowacyjny sposób składania – właśnie to jest cechą charakterystyczną każdej plisy. W Szczecinie to rozwiązanie staje się coraz popularniejsze. Składane na kształt harmonijki zajmują mało miejsca i doskonale komponują się z otoczeniem. Budowa wachlarzowa przyciąga wzrok od razu po wejściu do pomieszczenia. Plisy to więc nie tylko ochrona przed światłem, ale także stylowy element wystroju każdego wnętrza.

 rolety szczecin

Rolety na wymiar: Szczecin. Rodzaje plis

 

Nowatorskie rozwiązania nie kończą się na sposobie składania plis. Równie niespotykany jest sam sposób ich obsługi.

Główną część rolety plisowanej stanowi wachlarz wykonany z tkaniny. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów plis odpowiadających na różne potrzeby. Mogą one spełniać różne funkcje w zależności od tkaniny użytej do ich wykonania. Wybór modelu wykonanego z tkaniny termoizolacyjnej to gwarancja otrzymania osłony okiennej o właściwościach chroniących również przed nagrzewaniem. Jeśli zależy Ci na unikatowym rozwiązaniu, możesz zdecydować się na plisę o specjalnym wzorze, która ożywi Twoje wnętrze. Posiadamy szeroki wybór rodzajów i kolorów materiałów – dopasuj je do charakteru pomieszczenia. Plisy świetne sprawdzają się w firmach, lokalach biurowych, ale też mieszkalnych każdego rodzaju. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz osłonę okienną dostosowaną do swoich potrzeb.

Zależy Ci przede wszystkim na zaciemnieniu okien? Skorzystaj z naszej oferty plis BLACKOUT – to modele zapewniające wysoki poziom zaciemnienia pomieszczenia. Sprawdzą się idealnie w pokoju dziecięcym lub sypialni. Plisy BLACKOUT to również świetne rozwiązanie do miejsc o specjalnym przeznaczeniu – zapewnią dobre zaciemnienie w studiu fotograficznym lub salce używanej do prezentacji multimedialnych.

Zastosowanie plis okiennych jest niezwykle szerokie i zależy od ich rodzaju. Nasza oferta umożliwia wybór rolety najodpowiedniejszej dla Ciebie.

 

Rolety okienne – Szczecin. Sposób montażu

 

Plisy montuje się inaczej niż klasyczne rolety okienne. Szczecin jest miastem, w którym kupisz odpowiedni dla siebie rodzaj tych osłon – oferujemy wiele ich wariantów. Jak po zakupie zamontować je na oknie?

Istnieją dwa sposoby montażu: inwazyjny i bezinwazyjny. Montaż bezinwazyjny sprawdzi się w przypadku okien w mieszkaniu wynajmowanym, gdzie wiercenie i jakakolwiek trwała ingerencja w wygląd ram okiennych są niewskazane. W tej technice montażu plisa zostaje przymocowana do ramy skrzydła okiennego (okno musi się zatem swobodnie otwierać). Do zamocowania jej konieczne są odpowiednie akcesoria zapewniające stabilne mocowanie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wieszaków potrzebnych do bezinwazyjnego montażu. Oferujemy mocowania w kilku wersjach kolorystycznych, tak aby wszystkie elementy rolety współgrały ze sobą, tworząc estetyczną oprawę każdego okna.

Drugim sposobem jest montaż inwazyjny. To rozwiązanie bezpośrednio ingerujące w wygląd ramy okiennej, ponieważ zakłada wiercenie w niej otworów. Plisę montuje się do listwy przyszybowej, bez względu na jej wygląd. Ważne jest, aby po zamontowaniu roleta pracowała w świetle szyby – zapewnia to jej najlepszy wygląd na oknie.

 

Plisy na wymiar Szczecin – zalety

 

Liczne zalety plis sprawiły, że stały się one niezwykle popularne, a grono zadowolonych użytkowników wciąż rośnie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta odpowiadała wymaganiom klientów. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów plis okiennych. Szczecin jest Twoim miejscem zamieszkania? Odwiedź nas i wybierz model dla siebie.

Zaletą plisy jest jej łatwy montaż – szczególnie przy wyborze sposobu bezinwazyjnego. Przy pomocy naszych akcesoriów zamontujesz ją w kilku prostych krokach. Ze względu na zastosowanie różnych tkanin wybór może być dostosowany ściśle do Twoich potrzeb. Wybierz opcję rolety CLASSIC, jeśli potrzebujesz standardowej osłony lub wersję BLACKOUT, zapewniającą wysoki poziom zaciemnienia. Prosty wygląd plis, pozbawiony zwisających sznurków, to idealne dopełnienie każdego wnętrza. Brak niepasujących elementów sprawia, że wyglądają spójnie z ramą okienną. Nasza propozycja plis okiennych na wymiar umożliwia dostosowanie osłony okna do indywidualnych potrzeb – serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu As-Rolety.pl.

Komentarze

Zostaw swój komentarz