Rolety okienne Olsztyn - gdzie kupić? - Art Studio - Dekoracje

Rolety okienne Olsztyn - gdzie kupić?

W Olsztynie jest wiele miejsc, w których można kupić rolety, jednak nie każdy punkt może Ci zaproponować plisy na wymiar. Najlepiej też wziąć pod uwagę te sklepy, gdzie jest możliwie najszerszy wybór rolet okiennych, w tym plis, jeżeli właśnie taki rodzaj osłon okiennych Cię interesuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet okiennych.

Jeżeli jesteś z Olsztyna lub okolic i poszukujesz plis okiennych, to świetnie się składa. W naszym sklepie znajdziesz wiele takich rolet, które wpisują się we współczesne przestrzenie oraz dopasują się do potrzeb związanych z obecnością różnorodnych okien w domach jednorodzinnych.

Jeśli masz dom, w którym jest wiele okien dachowych i chciałbyś je przysłonić skutecznie, a zarazem tak, aby pomieszczenia były eleganckie i komfortowe, to weź pod uwagę rolety plisowane, które możesz znaleźć właśnie u nas.

Proponujemy Ci wysokiej jakości plisy, dzięki którym Twoje wnętrze będzie odpowiednio osłonięte przed zbyt intensywnym światłem dziennym. Wśród dostępnych modeli rolet okiennych są plisy zaciemniające Blackout. To dobry wybór, jeśli chcesz zasłonić okna w taki sposób, aby do pomieszczenia nie przedostawały się promienie słoneczne.

Niezależnie od tego, czy zamierzasz zainstalować rolety w sypialni lub w pokoju dziecka, wnętrze będzie całkowicie zacienione. Taki efekt przydaje się również wtedy, gdy chciałbyś pracować w nocy i osiągnąć maksymalny poziom skupienia, odgradzając się od świateł dochodzących z zewnątrz.

Plisy okienne

Jeżeli przeszkadza Ci ostre światło, ale tylko od pewnej wysokości, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – plisy okienne typu Art Studio. To właśnie dzięki nim uda Ci się osłonić okno dokładnie tak, jak potrzebujesz – możesz zasłonić okno do połowy lub zostawić pasek rolety w górnej części szyby. Masz tutaj pełną dowolność ustawień i kombinacji – nigdy nie będziesz martwić się nieodpowiednim zacienieniem pomieszczenia, niezależnie od pory roku.

Rolety na wymiar – idealne dopasowanie

Jeśli zależy Ci na tym, by plisy okienne były perfekcyjnie dopasowane do Twoich okien, zdecyduj się na rolety na wymiar dostępne w Olsztynie i okolicach. Na naszej stronie znajdziesz dokładną instrukcję odnośnie precyzyjnego zmierzenia okna, aby otrzymane produkty mogły sprostać Twoim oczekiwaniom.

Wybierając rolety na wymiar, masz pewność, że będą idealnie dopasowane do wymiarów okien, a także, że zachwycą swoją elegancką estetyką. Zyska na tym wystrój Twojego wnętrza – poczujesz, że panuje w nim większa harmonia.

Z jakich tkanin są wykonane plisy w Olsztynie?

Plisy okienne wykonujemy z tkaniny PEARL, która nie przepuszcza promieni słonecznych, a do tego się nie nagrzewa. Jej nazwa wzięła się stąd, że wierzchnią warstwę pokryto specjalną masą perłową. To właśnie dzięki niej materiał ten nie zmienia swojej temperatury pod wpływem padania promieni słonecznych.

Możesz u nas również zamówić rolety okienne, które są wykonane z zaciemniających tkanin Blackout, o których wspomniano wcześniej. Natomiast oferujemy również plisy z klasycznych materiałów, które sprawdzą się zarówno w minimalistycznym, jak i tradycyjnym wnętrzu.

Dlaczego warto wybrać plisy okienne?

W przeciwieństwie do innych rozwiązań, które są przeznaczone na okno, plisy zachowują swój elegancki wygląd nawet po wielu latach ich użytkowania. Dzięki niezawodnej trwałości tkaniny, będziesz cieszyć się doskonałym stanem produktu niezależnie od pory dnia czy roku. Plisy okienne możesz z powodzeniem zainstalować w pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka, które częściej są narażone m.in. na zabrudzenia i wilgoć.

Wybierając ten rodzaj zaciemnienia na swoje okna, masz pewność, że gdy się ubrudzą, nie będzie najmniejszych trudności z pozbyciem się plam. Można wyczyścić je w pralce, zupełnie jak inne tkaniny. Należy włożyć je do bębna pralki i ustawić odpowiedni program oraz temperaturę do 30 stopni Celsjusza. Ponowne powieszenie tych rolet zajmie Ci tylko chwilę. Trzeba jednak pamiętać o tym, że powinny najpierw całkowicie wyschnąć. Suszy się je zawsze po uprzednim złożeniu, a do powieszenia na okno nadają się zwykle po dwóch dobach.

Olsztyńskie plisy bardzo dobrze sprawdzają się wszędzie tam, gdzie inne podobne osłony czy żaluzje nie zdają egzaminu. Mowa tutaj przede wszystkim o oknach, które mają niestandardowe wymiary, w szczególności wspomniane już okna dachowe. Decydując się na plisy, masz gwarancję jakości, ale także pięknego wyglądu, który doskonale wpisze się w każde wnętrze.

Plisy możesz też odpowiednio wyregulować, aby zasłaniały całe okno lub tylko jego wybraną część. Dzięki temu w swojej codziennej przestrzeni będziesz czuć się bardziej komfortowo. Pracując przy laptopie, którego monitor skierowany jest w stronę okna, nie doświadczysz już odbijających się promieni słonecznych. Dzięki możliwości indywidualnej regulacji rolety możesz dostosować jej wysokość do personalnych potrzeb, w zależności od pory dnia. Spraw, aby Twoja przestrzeń w domu stała się jeszcze wygodniejsza oraz bardziej przyjazna dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz