Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Rolety okienne Szczecin - gdzie kupić?

Praktycznie każde pomieszczenie wymaga większego lub mniejszego zaciemnienia. Ochrona przed promieniami słonecznymi jest przydatna nie tylko latem. Z tego powodu na rynku pojawiło się wiele rozwiązań umożliwiających osłonięcie okien – najpopularniejszym z nich są rolety.

Rolety okienne Kraków - gdzie kupić?

Mieszkasz na terenie Krakowa? Szukasz funkcjonalnych i stylowych rolet? W okolicy nie znalazłeś produktów dopasowanych do swoich potrzeb? Koniecznie sprawdź ofertę naszych plis. Jesteśmy pewni, że spełnią one Twoje oczekiwania, zarówno względem praktyczności, jak i estetyki.

Rolety okienne Olsztyn - gdzie kupić?

W Olsztynie jest wiele miejsc, w których można kupić rolety, jednak nie każdy punkt może Ci zaproponować plisy na wymiar. Najlepiej też wziąć pod uwagę te sklepy, gdzie jest możliwie najszerszy wybór rolet okiennych, w tym plis, jeżeli właśnie taki rodzaj osłon okiennych Cię interesuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet okiennych.

Rolety okienne. Warszawa – gdzie kupić?

Coraz rzadziej we wnętrzach mieszkalnych stosowane są zasłony oraz firany. Głównie ze względu na to, że psuje to kompozycję stylu wykończeniowego nowoczesnego wnętrza. Niemniej jednak właściciele gospodarstw domowych i lokali mieszkalnych nie rezygnują z montażu systemów umożliwiających zasłonięcie okna, tym samym zapewniając sobie oraz pozostałym użytkownikom prywatność i poczucie komfortu w pomieszczeniach mieszkalnych. W nowych budynkach wykończonych w nowoczesnym stylu zastosowanie znajdują specjalnie wykonane rolety plisowane. Plisy, w Warszawie i innych miastach oferowane przez nasz sklep, sprawdzają się doskonale, oraz w żaden sposób nie psują estetyki pomieszczenia. Skutecznie zasłaniają szybę okienną, blokując przebijanie się promieni słonecznych do wnętrza.

Plisy do sypialni - jakie wybrać?

Sypialnia to miejsce służące przede wszystkim do wyciszenia i odpoczynku. Powinno w niej być komfortowo i spokojnie. Warunki muszą być optymalne między innymi dla zdrowego, długiego snu. Jednym z czynników wpływających na jakość jest stopień ciemności panującej podczas zasypiania. Z tego względu należy chronić oczy przed światłem, poprzez zasłonięcie okien. Na rynku, poza tradycyjnymi zasłonami czy roletami, można też dostać plisy do okien.

Pilsy czy rolety dzień noc

W niemal każdym wnętrzu, podczas końcowego etapu jego wykańczania, wybierane zostają akcesoria do osłonięcia okien. Można to zrobić na wiele sposobów. Ostatnio tradycyjne firany i zasłony są często zastępowane przez plisy lub rolety dzień noc. Wybór tego produktu zależy zarówno od jego właściwości użytkowych, jak i dekoracyjnych.

Czy warto zamontować plisy?

Istnieje wiele sposobów przesłonięcia okien. Do niedawna prym na tym polu wiodły wyłącznie rolety i żaluzje, ale na rynku pojawiła się równie ciekawa opcja - plisy. Zyskały one już rzeszę sympatyków. Czemu opinie o roletach plisowanych są tak dobre? Dzisiaj bliżej przyjrzymy się temu nowemu rozwiązaniu.

Jak dobrać rolety do kuchni?

Wybór odpowiednich rolet tylko pozornie wydaje się być trudny. Mnogość produktów i materiałów, z których rolety są wykonane, umożliwia podkreślenie oryginalnego stylu i charakteru kuchni. Specyfika kuchennych pomieszczeń ułatwia wybór odpowiedniej tkaniny.

Showing 49 - 56 of 64 items