Ile kosztują plisy - rolety wewnętrzne? Cena - Art Studio - Dekoracje

Ile kosztują plisy - rolety wewnętrzne? Cena

Wystrój każdego wnętrza to bardzo ważna sprawa. Od tego, jak urządzimy swoją przestrzeń, zależeć będzie nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Bez wątpienia jednym z elementów wpływających na komfort jest odpowiednie zadbanie o wystrój okien. Możliwości jest wiele, dziś przedstawimy Ci wyjątkową propozycję, jaką są plisy. Odpowiemy także na najbardziej nurtujące pytanie, czyli jak prezentuje się cennik plis okiennych. 

Plisy na wymiar – od czego zacząć?

 

Jako firma As-rolety, działająca na rynku od kilku lat, mamy świadomość jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, by proponowane przez nas produkty spełniały wszelkie oczekiwania nowych nabywców. Dlatego pierwszym krokiem w stronę zakupu rolet plisowanych jest ustalenie wymiarów tak, by w pełni dostosować się do Twoich potrzeb.

 

Wybór plis na wymiar pozwala także na ustalenie indywidualnej ceny, odpowiadającej jakości i wymiarom, na jakie jest zapotrzebowanie. W zależności od oczekiwanego efektu oferujemy Ci trzy rodzaje plis z tkaninami klasycznymi, termoizolacyjnymi (PEARL) i zaciemniającymi.

  •         Tkaniny klasyczne – to rozwiązanie minimalistyczne. Rolety są obustronne o różnym stopniu przepuszczalności, dlatego dostępne są w różnych grupach cenowych.
  •         Tkaniny termoizolacyjne (PEARL) – charakteryzują się większym stopniem zaciemnienia w porównaniu do tkanin klasycznych. Tkanina pokryta jest masą perłową, która odbija promienie słoneczne. Występują we wszystkich grupach cenowych.
  •         Tkaniny zaciemniające (BLACKOUT) – to rozwiązanie, które zapewnia brak przepuszczalności światła. Tkaniny te zazwyczaj posiadają wewnętrzną warstwę gumową.

 

Istnieje także możliwość zamówienia plis do okien dachowych wraz z prowadnicami. Rozwiązanie to szczególnie sprawdzi się w miejscach bardzo nasłonecznionych – w takim wypadku proponujemy wybór tkaniny z kolekcji BLACKOUT.

 

W naszej ofercie proponujemy rolety na każde, nawet te najmniejsze okna, realizujemy zamówienia już od 20 x 30 cm. Przygotowanie produktów na konkretny wymiar zapewni Ci, że zakupione plisy będą idealnie dopasowane do Twoich okien.

 

Tanie plisy – czy to możliwe?

 

Podstawowym pytaniem dotyczącym zakupu rolet plisowanych jest ich cena za m2. Wszystkim z pewnością kojarzy się bardzo kosztowny zakup firanek, które niestety nierzadko szarzeją i wymagają stosunkowo częstej wymiany. Jak to wygląda w przypadku plis okiennych?

 

Stawiamy przede wszystkim na jakość – każdy wybór jest u nas bardzo ważny, dlatego dokładamy wszelkich starań, byś mógł cieszyć się zakupem przez wiele lat. O tkaninach, które stosujemy, już zdążyliśmy Ci opowiedzieć. Warto jednak dodać, że zakup naszych rolet wiąże się z wieloma korzyściami.

 

Niebywałym atutem naszych plis jest możliwość prania ich przez zamoczenie w temperaturze 30°C. Suszenie odbywa się w pozycji złożonej, ponownie zawieść je można po całkowitym wyschnięciu. Taki proces czyszczenia pozwala maksymalnie długo cieszyć się wyjątkowym efektem i utrzymać niemalże wciąż nowy wygląd rolet. Szczegółowa instrukcja konserwacji dołączona jest do każdego produktu. Ponadto oferujemy naszym klientom dwuletnią gwarancją, którą obejmujemy każdy zakupiony produkt. Wobec tego cena za plisy, adekwatna do jakości, jest tak naprawdę inwestycją na długie lata.

 

Od wyboru do koloru

 

Wybór rolet plisowanych to także postawienie na wygodę i funkcjonalność. Plisy dają możliwość dowolnego przysłonięcia fragmentu okna, zapewniając maksymalny komfort, a także pozwalają osiągnąć wyjątkowy efekt estetyczny. Plisy ze względu na różnorodność materiałów i kolorów to także wyjątkowy dodatek każdego gustownego mieszkania. W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę różnorodnych plis. W ofercie znajdziesz wiele kolorów i faktur, które z pewnością idealnie dopasujesz do wystroju swojego wnętrza. Ze swojej strony oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo na każdym etapie zakupu. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojego mieszkania. 

 

Dbamy także o to, by montaż naszych żaluzji plisowanych odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Dlatego proponujemy zarówno montaż bezinwazyjny, czyli nieingerujący w strukturę okna, jak i inwazyjny. W przypadku wyboru pierwszego typu istnieje możliwość łatwej i szybkiej wymiany żaluzji – jeśli tylko zajdzie taka chęć.

 

Jaka jest cena plis okiennych? 

 

Przy wyborze idealnych rolet plisowanych zapewniamy Ci stałą pomoc i chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Cena poszczególnych produktów uzależniona jest od indywidualnych wymiarów. Na koszt za m2 wpływa także rodzaj tkanin i sposób montażu. Zdecydowanie najkorzystniej cenowo wypadają plisy z kategorii CLASSIC. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom naszych klientów, pozostawiamy na naszej stronie internetowej specjalny kalkulator, który, uwzględniając wszelkie czynniki wpływające na ogólny koszt, szacuje końcową cenę za Twoją wymarzoną roletę plisowaną.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną na naszej stronie. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy przekonaniu, że wspólnie uda nam się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego domu.   

 

Komentarze

Zostaw swój komentarz