Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Jakie rolety wybrać?

Jakie rolety wybrać? To chyba jedno z pierwszych pytań, jakie zadasz sobie po zakończeniu prac wykończeniowych w nowym mieszkaniu. Rolety od jakiegoś czasu sukcesywnie wypierają tak modne kiedyś firanki i zasłony.

Jakie rolety wybrać do pokoju dziecięcego?

Każdy rodzic pragnie zapewnić potomstwu jak najlepsze warunki do rozwoju. Nie bez znaczenia jest wyposażenie i wystrój pokoju dziecięcego. O jego wyglądzie decydują nie tylko odpowiednio dobrane meble i zabawki, ale także właściwe oświetlenie zapewniające dziecku spokojny sen oraz dobre warunki do zabawy i nauki. Prawidłowo dobrane rolety do pokoju dziecka korzystnie regulują dostęp światła dziennego, a w nocy chronią przed jaskrawym oświetleniem z zewnątrz.

Okna nowoczesnego salonu - jak je udekorować?

Tworząc wystrój naszych salonów, dużą uwagę poświęcamy aranżacji okien. Mają one zdobić wnętrze, ale też zapewnić komfort i dozować światło słoneczne. Chcemy  zachować unikalny charakter domostwa i być w zgodzie z najnowszymi trendami. Stąd pytanie, jakie  nurtuje niejedną osobę zaangażowaną w upiększanie wnętrz - jak ozdobić okno w salonie?

Czym zastąpić firanki?

Jeszcze do niedawna w każdym polskim domu wisiały zasłony i firanki. Był to niezbędny zestaw do dekoracji zarówno okna, jak i całego pomieszczenia. Dzisiaj tendencja ta się zmienia. Starsze pokolenie nadal nie wyobraża sobie innego wystroju wnętrza, ale w wielu domach zostały one zastąpione nowoczesnymi formami ozdób. Czym zasłonić okno? Jaka jest alternatywa dla firanek? I czy można ją wykorzystać także na parterze? Dziś odpowiemy na te i inne pytania dotyczące wystroju okiennic.

Co na okno do łazienki?

Czy masz okno w łazience? To dobre rozwiązanie zapewniające naturalne oświetlenie, niestety daje dostęp do pomieszczenia osobom z zewnątrz. Czym zasłonić okno łazienkowe, aby zwiększyć poczucie intymności we wnętrzu? Czym wyróżniają się rolety i żaluzje plisowane? O tym podpowiadamy poniżej w krótkim poradniku. 

Showing 65 - 69 of 69 items