Co na okno do łazienki? - Art Studio - Dekoracje

Co na okno do łazienki?

Czy masz okno w łazience? To dobre rozwiązanie zapewniające naturalne oświetlenie, niestety daje dostęp do pomieszczenia osobom z zewnątrz. Czym zasłonić okno łazienkowe, aby zwiększyć poczucie intymności we wnętrzu? Czym wyróżniają się rolety i żaluzje plisowane? O tym podpowiadamy poniżej w krótkim poradniku. 

Rolety plisowane doskonale sprawdzą się jako osłona na okno do łazienki. Z jednej strony pozwalają na dostosowanie ilości wpadającego do pomieszczenia światła, z drugiej strony umożliwiają ograniczenie widoczności w łazience. Plisy mają jeszcze jedną ważną zaletę, doskonale radzą sobie w warunkach panujących wewnątrz pomieszczenia.

 

 

Dlaczego warto zamontować plisy na oknie w łazience?

 

Montaż rolet plisowanych jest naprawdę prosty. Materiał jest złożony w harmonijkę oraz przypięty do dwóch ruchomych profili. Rolety plisowane mogą zwijać się od dołu do góry oraz z góry na dół. Dzięki temu możesz przysłonić środek okna lub jego dół. To wygodne rozwiązanie umożliwiające zachowanie dopływu światła oraz jednocześnie pozwalające zyskać więcej intymności w pomieszczeniu. Aby zamontować plisy wystarczy, że umieścisz ją pomiędzy listwami przyszybowymi. Możliwy jest również bezinwazyjny montaż rolety. Podczas wybierania ich modelu, warto zwrócić uwagę na to, aby materiał był zrobiony z impregnowanej tkaniny. To sprawi, że będzie odporny na warunki panujące w pomieszczeniu – wysoki poziom wilgotności, parę osadzającą się na szybkie czy też na możliwy kontakt materiału z wodą.

 

 

Tkaniny na rolety w łazience

 

Rolety plisowane są dostępne w wielu kolorach, typach oraz rodzajach tkanin: klasycznych, termoizolacyjnych oraz zaciemniających. Tkaniny klasyczne są obustronnie jednakowe. To rozwiązanie dla klientów, którzy lubią proste oraz minimalistyczne dodatki. Tkaniny termoizolacyjne odbijają promienie słoneczne. Dzięki temu pomieszczenie się nie nagrzewa. Z kolei tkaniny zaciemniające typu Blackout mają od zewnętrznej strony biały kolor, dzięki temu mniej pochłaniają ciepło.

rolety w łazience

 

 

Czy plisy na okno do łazienki to dobre rozwiązanie?

 

Plisy doskonale sprawdzą w łazience, nawet bardziej niż w pozostałych pomieszczeniach. To modele, które umożliwiają dostosowywanie światła w taki sposób, że będziesz zadowolony. W As Rolety dołożymy wszelkich starań do tego, abyś wybrał model, który spełni Twoje oczekiwania. Produkowane przez nas rolety są bezpieczne dla zdrowia. Potwierdzeniem tego są atesty, które mają higieniczne Oeko-Tex® Standard 100 oraz PZH. Dostępne są w rozmiarach standardowych oraz na specjalne życzenie klienta możemy przygotować produkt na wymiar.

 

 

Plisy na okna łazienkowe łatwe w utrzymaniu czystości

 

Wszystkie produkty wykonane są z materiałów, które można prać, dlatego nie będziesz miał problemów z utrzymaniem ich w czystości. To niezwykle ważna informacja w szczególności, gdy jesteś alergikiem bądź członek Twojej rodziny nim jest. Dokładne informacje dotyczące tego, jak należy postępować z produktami, dostępne są na naszej stronie.

Komentarze

Zostaw swój komentarz