Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Plisy do pokoju dziecięcego - czy to dobry pomysł?

Zaaranżowanie pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie. Przestrzeń malucha musi być przytulna, komfortowa i funkcjonalna. Poza tym powinna spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Urządzając pokój dziecka, należy dobrać nie tylko odpowiednie meble, ale również dodatki i osłony okienne. Wybierając rolety, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko sposób ich zasuwania, ale również budowę. 

Rolety okienne w Poznaniu - jak skutecznie zasłonić okna?

Jeszcze całkiem niedawno najpopularniejszym sposobem na redukcję światła wpadającego do pomieszczeń były staromodne zasłony i firany. To prawda - w niektórych sytuacjach wyglądają one dosyć efektownie, jednak całkowicie nie pasują do wielu nowoczesnych wnętrz i aranżacji. 

Rolety okienne Rzeszów - gdzie kupić rolety w Rzeszowie?

Firm produkujących rolety na rynku istnieje mnóstwo. Ogrom kolorów, wzorów, faktur i tkanin przyprawia o zawrót głowy. Jednak co zrobić, kiedy wpadnie nam w oko nieco inne rozwiązanie, którego nie jesteśmy jeszcze pewni, a chcielibyśmy je sprawdzić, obejrzeć? 

Plisy do salonu - jakie warto wybrać?

Urządzając salon, należy skupić się na wielu kwestiach, szczególnie pod względem wygody użytkowanej powierzchni. Jednak wygodna kanapa i estetyczny wystrój to nie wszystko, ponieważ komfortowy salon powinien dysponować rozwiązaniem umożliwiającym zasłonięcie okien w razie potrzeb, a naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się plisy. Jednak jakie najlepiej wybrać i dlaczego?

Rolety okienne w Bydgoszczy - gdzie kupić rolety wewnętrzne?

Twoje mieszkanie lub biuro jest zbyt mocno nasłonecznione, co zmniejsza komfort przebywania w tej przestrzeni? W takim razie warto zdecydować się na wewnętrzne rolety, które cechują się prostotą montażu i skutecznością w zasłanianiu okien. Jednak jakie wybrać i gdzie kupić rolety okienne w Bydgoszczy? Zapraszamy do lektury!

Jak wyczyścić i prać plisy okienne?

Trudno wyobrazić sobie wnętrze bez odpowiednich rolet zaciemniających. Spełniają one ważne role nie tylko pod względem estetycznym, ale także praktycznym. Bez nich niemożliwe byłoby odgrodzenie się od światła słonecznego zawsze wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba.

Rolety plisowane Wrocław - gdzie kupić plisy we Wrocławiu?

Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie w przestrzeni mieszkalnej bez dobrej jakości rolet, które w wygodny i szybki sposób umożliwiają dopasowanie dopływu światła słonecznego do mieszkania według własnej preferencji. Dzięki takim elementom wyposażenia możliwe jest jeszcze wygodniejsze zwiększenie użyteczności danego pomieszczenia. Mimo popularności rolet wciąż wiele osób nie zna ich najważniejszych rodzajów, które świetnie sprawdzają się w mieszkaniu na co dzień. Jednym z nich są właśnie specjalnie skonstruowane plisy okienne. 

Czarne rolety w kuchni - inspiracje i pomysły

Kuchnia jest szczególnym pomieszczeniem w całym domu - to właśnie tam większość domowników spędza dużo czasu, przygotowując wspólnie rodzinne posiłki. Czas gotowania potraw to nie tylko przestrzeń do radosnej krzątaniny, ale także wielu rozmów i dyskusji w gronie najbliższych.

Showing 33 - 40 of 69 items