Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Styl skandynawski - jak dobrać do niego rolety?

Aranżacja wnętrza nie jest łatwym zadaniem. Przed przystąpieniem do jej realizacji, musimy wziąć pod uwagę wiele kwestii i zastanowić się, czego oczekujemy i jaki efekt pragniemy uzyskać. Jednym z najciekawszych rozwiązań jest wystrój wnętrza w skandynawskim stylu. Jest on jednym z najbardziej popularnych w ostatnich latach, a swoje szerokie uznanie zawdzięcza eleganckiej prostocie, jasnym barwom oraz wspaniałemu współgraniu z naturą. 

Jakie rolety pasują do brązowych okien?

Podczas podejmowania decyzji związanej z wyborem rolet do wnętrz, często pojawia się wiele pytań. Jeśli wybrali Państwo już rodzaj tego funkcjonalnego elementu wystroju, warto zastanowić się także nad ich kolorem. Nie jest bez znaczenia barwa okien, które są już zamontowane w budynku.

Moskitiera - czarna czy szara? Jaki kolor siatki wybrać?

Moskitiery są coraz popularniejszym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie pożądanych efektów poprzez zabezpieczenie naszych okien oraz drzwi balkonowych przed przedostaniem się uciążliwych owadów do wnętrza naszego domu. Są one praktycznym sposobem na walkę z różnego rodzaju insektami, a szeroka oferta dostępnych kolorów sprawia, że możemy idealnie dopasować je do kolorystyki naszego domu.

Rolety i plisy okienne w Opolu - gdzie je kupić?

Bez wątpienia rolety okienne powinny znaleźć się w każdym domu osób ceniących sobie wygodę, a przede wszystkim prywatność i intymność. Wspomniane rolety okienne występują w wielu różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Ponadto rolety plisowane mogą być montowane na wiele różnych sposobów. W zależności od preferencji użytkownika mogą być one zwijane do góry, jak i w dół. 

Czy trzeba zdejmować moskitiery na zimę?

Zima to czas, gdy właściwie wszystkie owady znikają z pola widzenia. Moskitiera doskonale chroni przed dostaniem się insektów do mieszkania, ale w niewielki sposób ogranicza ilość światła wpadającego do mieszkania. Podczas najzimniejszych miesięcy dni są stosunkowo krótkie, więc każdy promień wpadający do wnętrza domu jest powodem do radości.

Dlaczego roleta krzywo się zwija?

Rolety to niepozorne elementy wyposażenia wnętrza, które jednak wyjątkowo pozytywnie wpływają na komfort mieszkania. Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań możliwe jest odcięcie nadmiaru promieni słonecznych, gdy jest to konieczne. Zamierzony efekt nie zostanie jednak osiągnięty, jeśli osłona nie będzie zwijała się tak, jak należy. Dlaczego roleta krzywo się zwija? Poniżej rozwiewamy najczęstsze wątpliwości.

Rolety w Kielcach - gdzie najlepiej je kupić?

Większość ludzi ceni sobie prywatność, a także możliwość zasłonięcia okien przed wpadającym do pokoju światłem z zewnątrz. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie w swoim domu rolet okiennych. Jednak mimo tego, że wybór tych produktów jest ogromny, to znalezienie odpowiednich rolet, które będą spełniały wszystkie Twoje potrzeby, może być trudniejszy, niż się wydaje.

Jak zdjąć plisy z okna? Demontowanie plisy krok po kroku

Plisy są estetyczne, pięknie się prezentują i wspaniale dopełniają aranżację wnętrza naszego domu. Jednak, kiedy przychodzi moment ich demontażu, zastanawiamy się, w jaki sposób możemy sobie z tym poradzić. Jest to nie lada wyzwanie, które przy braku odpowiedniej wiedzy, może przysporzyć nam sporo kłopotów. Czy rzeczywiście zdjęcie żaluzji plisowanych z okna jest aż tak problematyczne? Zaraz się o tym przekonamy.

Showing 17 - 24 of 72 items