Blog - Art Studio - Dekoracje

Ostatne wpisy

Rolety i plisy okienne w Opolu - gdzie je kupić?

Bez wątpienia rolety okienne powinny znaleźć się w każdym domu osób ceniących sobie wygodę, a przede wszystkim prywatność i intymność. Wspomniane rolety okienne występują w wielu różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Ponadto rolety plisowane mogą być montowane na wiele różnych sposobów. W zależności od preferencji użytkownika mogą być one zwijane do góry, jak i w dół. 

Czy trzeba zdejmować moskitiery na zimę?

Zima to czas, gdy właściwie wszystkie owady znikają z pola widzenia. Moskitiera doskonale chroni przed dostaniem się insektów do mieszkania, ale w niewielki sposób ogranicza ilość światła wpadającego do mieszkania. Podczas najzimniejszych miesięcy dni są stosunkowo krótkie, więc każdy promień wpadający do wnętrza domu jest powodem do radości.

Dlaczego roleta krzywo się zwija?

Rolety to niepozorne elementy wyposażenia wnętrza, które jednak wyjątkowo pozytywnie wpływają na komfort mieszkania. Dzięki zastosowaniu praktycznych rozwiązań możliwe jest odcięcie nadmiaru promieni słonecznych, gdy jest to konieczne. Zamierzony efekt nie zostanie jednak osiągnięty, jeśli osłona nie będzie zwijała się tak, jak należy. Dlaczego roleta krzywo się zwija? Poniżej rozwiewamy najczęstsze wątpliwości.

Rolety w Kielcach - gdzie najlepiej je kupić?

Większość ludzi ceni sobie prywatność, a także możliwość zasłonięcia okien przed wpadającym do pokoju światłem z zewnątrz. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie w swoim domu rolet okiennych. Jednak mimo tego, że wybór tych produktów jest ogromny, to znalezienie odpowiednich rolet, które będą spełniały wszystkie Twoje potrzeby, może być trudniejszy, niż się wydaje.

Jak zdjąć plisy z okna? Demontowanie plisy krok po kroku

Plisy są estetyczne, pięknie się prezentują i wspaniale dopełniają aranżację wnętrza naszego domu. Jednak, kiedy przychodzi moment ich demontażu, zastanawiamy się, w jaki sposób możemy sobie z tym poradzić. Jest to nie lada wyzwanie, które przy braku odpowiedniej wiedzy, może przysporzyć nam sporo kłopotów. Czy rzeczywiście zdjęcie żaluzji plisowanych z okna jest aż tak problematyczne? Zaraz się o tym przekonamy.

Plisy okienne w Katowicach - gdzie je kupić?

Plisy okienne w odróżnieniu od rolet czy żaluzji mogą być dowolnie rozmieszczone w oknie, za pomocą sterowania nimi w systemie “góra-dół”. Bez wątpienia stwierdzić można, że plisy okienne są jedną z ciekawszych dekoracji wnętrz, a jednocześnie funkcjonalnym dodatkiem, który zapewni nam swobodę, a także komfort użytkowania. Bez problemu mogą Państwo dostosować poziom nasłonecznienia swojego pomieszczenia według preferencji oraz potrzeb. Dla mieszkańców Katowic mamy dobrą informację - nasze rolety plisowane można zamówić online!

Plisy i rolety okienne w Łodzi - gdzie je kupić?

Plisy i rolety okienne cieszą się od dłuższego czasu ogromną popularnością wśród wielu właścicieli domów i mieszkań. Z powodzeniem wypierają one inne rozwiązania, takie jak m.in. zasłony czy żaluzje. Nie ma w tym jednak nic dziwnego - rolety charakteryzują się bowiem świetnym designem i możliwością dopasowania ich do wielu aranżacji, co ma dla wielu osób ogromne znaczenie. Ponadto są niesamowicie praktycznie i umożliwiają precyzyjną kontrolę ilości światła wpadającego do pomieszczenia, a niektóre z nich mają też dodatkowe właściwości, takie jak np. całkowite zaciemnienie czy ochrona przed nadmiernym nagrzaniem pomieszczenia.

Jak ocieplić pokój dodatkami i roletami?

Aby roleta mogła mieć swój udział w ocieplaniu wizerunku pomieszczenia, musisz zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Jeśli wybierzesz modele z naturalnych tkanin lub chociaż imitujących je, rolety będą wyglądały na cieplejsze i bardziej miękkie. To sprawi, że pomieszczenie, w którym się znajdują, nabierze przytulności.

Showing 17 - 24 of 69 items