Styl skandynawski - jak dobrać do niego rolety? - Art Studio - Dekoracje

Styl skandynawski - jak dobrać do niego rolety?

Aranżacja wnętrza nie jest łatwym zadaniem. Przed przystąpieniem do jej realizacji, musimy wziąć pod uwagę wiele kwestii i zastanowić się, czego oczekujemy i jaki efekt pragniemy uzyskać. Jednym z najciekawszych rozwiązań jest wystrój wnętrza w skandynawskim stylu. Jest on jednym z najbardziej popularnych w ostatnich latach, a swoje szerokie uznanie zawdzięcza eleganckiej prostocie, jasnym barwom oraz wspaniałemu współgraniu z naturą. 

Aranżacja wnętrza nie jest łatwym zadaniem. Przed przystąpieniem do jej realizacji, musimy wziąć pod uwagę wiele kwestii i zastanowić się, czego oczekujemy i jaki efekt pragniemy uzyskać. Jednym z najciekawszych rozwiązań jest wystrój wnętrza w skandynawskim stylu. Jest on jednym z najbardziej popularnych w ostatnich latach, a swoje szerokie uznanie zawdzięcza eleganckiej prostocie, jasnym barwom oraz wspaniałemu współgraniu z naturą. Ten niepowtarzalny styl pozwala nam na stworzenie wymarzonego wystroju, który powinien uwzględniać również dekoracje okien subtelnie dopełniające całość. Okno w stylu skandynawskim zadba o nasze poczucie prywatności, a przy okazji będzie się fantastycznie prezentowało.

Wystrój okna - styl skandynawski

We wnętrzu w stylu skandynawskim dominują jasne, klasyczne odcienie, dlatego doskonałym ich uzupełnieniem będą dobrej jakości plisy. Żeby dodatkowo zaakcentować wybrany przez nas styl, możemy postawić na parapecie niewielkie drewniane figurki bądź też dodatki w pastelowych odcieniach. Plisy będą cudownie komponowały się z aranżacją wnętrza, dodając jej klasy i idealnie z nią współgrając.

Wybór odpowiednich rolet nie jest łatwym zadaniem, ponieważ wymaga precyzyjnego dopasowania do posiadanego przez nas modelu okien. Styl skandynawski wyróżnia się również swoją funkcjonalnością, dlatego wybrane rolety powinny być praktycznym rozwiązaniem, które zapewni nam przede wszystkim prywatność.

Rolety - styl skandynawski

Styl skandynawski zakłada perfekcyjne dopasowanie wnętrza domu lub mieszkania do potrzeb życia codziennego. W wyniku tego plisy fantastycznie zgrają się z pomieszczeniem urządzonym w stylu skandynawskim, podkreślając jego przytulny, aczkolwiek minimalistyczny charakter. Tkanina w roletach plisowanych ułożona jest w plisy, co swoim wyglądem przypomina nieco harmonijkę. Dzięki temu plisy w nietuzinkowy sposób zaakcentują dekoracje okien w stylu skandynawskim. Dodatkową ich zaletą jest możliwość przesłonienia dowolnej części okna, dzięki czemu możemy kontrolować dopływ światła do pomieszczenia.

Styl skandynawski - rolety plisowane

Plisy są praktycznym rozwiązaniem posiadającym wiele korzyści związanych z ich użytkowaniem. Przede wszystkim rolety plisowane są nie tylko proste w montażu, ale również możemy je w razie potrzeby w łatwy i szybki sposób zdjąć z okien. Co więcej, ich niezaprzeczalną zaletą jest precyzyjne dopasowanie do okien, dzięki czemu nie musimy obawiać się odstawania plisy podczas otwierania okien.

Rolety plisowane wykonane z lekkich materiałów są niezwykle subtelne, dlatego wspaniale pasują do wystroju w stylu skandynawskim. Jednak mechanizm ich działania mimo delikatnego wyrazu plisów jest wyjątkowo solidny i trwały. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić użytkownikowi maksymalną funkcjonalność i łatwość korzystania z osłony.

Plisy nie zabierają dużo miejsca, dlatego wspaniale sprawdzą się również w niewielkich wnętrzach, nie ograniczając przy tym przestrzeni wokół okna. Czyszczenie rolet plisowanych również nie przysparza żadnych problemów, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla alergików. Możemy je w prosty sposób wyczyścić z osiadającego na ich powierzchni kurzu lub w razie większych zabrudzeń zdjąć z okna i ręcznie wyprać.

Rolety plisowane - gdzie kupić?

Decydując się na zakup rolet plisowanych najlepiej skorzystać z oferty cieszącego się dobrymi opiniami, zaufanego sklepu. W swoim asortymencie posiadamy wysokiej jakości plisy, które doskonale wpasują się w wymarzony styl skandynawski, tworząc z nim spójną kompozycję i przytulny klimat. Jesteśmy czołowym producentem rolet plisowanych, dzięki czemu oferujemy Państwu szeroki wybór tkanin. Wszystkie nasze produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie, aby mieć pewność, że będą starannie dopasowane do wnętrza Państwa domu lub mieszkania. Zależy nam na dostosowaniu się do potrzeb naszych klientów, w związku z tym codziennie służymy profesjonalną poradą, w wyniku której podjęcie decyzji stanie się łatwym i przyjemnym procesem.

Komentarze

Zostaw swój komentarz