Rolety okienne w Bydgoszczy - gdzie kupić rolety wewnętrzne? - Art Studio - Dekoracje

Rolety okienne w Bydgoszczy - gdzie kupić rolety wewnętrzne?

Twoje mieszkanie lub biuro jest zbyt mocno nasłonecznione, co zmniejsza komfort przebywania w tej przestrzeni? W takim razie warto zdecydować się na wewnętrzne rolety, które cechują się prostotą montażu i skutecznością w zasłanianiu okien. Jednak jakie wybrać i gdzie kupić rolety okienne w Bydgoszczy? Zapraszamy do lektury!

Dlaczego warto kupić rolety wewnętrzne? Bydgoszcz

Zbyt mocne oświetlenie w pomieszczeniu jest bardzo negatywnym zjawiskiem, ponieważ w dużym stopniu utrudnia przebywanie w nim. Intensywne promienie słoneczne dodatkowo przeciążają wzrok oraz mogą uniemożliwić korzystanie z ekranów, kiedy padają bezpośrednio na nie. To szczególnie irytujące w przypadku biur, w których większość pracowników działa na komputerach. Jednak rolety warto kupić również do domu, ponieważ nie tylko są wygodne w użytku, ale dodatkowo mogą stanowić ozdobę danej powierzchni.

Bydgoszcz - rolety różnego rodzaju

Istnieje kilka rodzajów rolet wewnętrznych, które można spotkać na rynku. Najprostsze pod względem konstrukcji są rolety ścienne. Montuje się je nad całą wnęką okienną (niezależnie od liczby okien). Składają się z rolki jednolitej tkaniny. Interesującym urozmaiceniem są mini rolety klasyczne, instalowane na każdym oknie, dzięki czemu są bardziej funkcjonalne. Jednak na szczególną uwagę zasługują plisy, czyli rolety składające się w harmonijkę, również montowane osobno na każdym oknie.

Bydgoszcz - rolety plisowane

Rolety plisowane mają wiele zalet. Pierwszą z nich jest możliwość zasłonięcia dowolnej części okna. Jest to związane ze wspomnianą formą harmonijki. W rozłożonej postaci mogą zasłonić całą szybę, ale też jej dowolny fragment, na przykład w górnej, dolnej czy środkowej części okna. Z tego powodu są idealne dla osób, które chcą zasłonić mieszkanie przed bezpośrednimi promieniami słonecznymi, jednak chcą mieć widok na zewnątrz.

Rolety wewnętrzne Bydgoszcz - wybierz as-rolety.pl

Jeśli potrzebujesz wysokiej klasy rolet plisowanych, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego warto wybrać akurat nas? Dysponujemy plisami wykonywanymi z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu są one wytrzymałe i świetnie się prezentują. Korzystamy z bezpiecznych tkanin, które dodatkowo cechują się różnorodnością pod względem kolorystyki oraz faktur. Dzięki temu możesz wybrać model, który będzie idealnie pasować do Twojego mieszkania. Ciekawym zabiegiem jest kupno plisów o barwie dodatków znajdujących się w przestrzeni czy mebli. Natomiast najbardziej „bezpieczne rozwiązania” to rolety w kolorze ścian lub framug okiennych.

Wszystkie rolety okienne z naszej oferty są wykonywane na zamówienie, a więc mogą mieć dowolny kolor, a także rozmiar odpowiadający Twoim oknom. Dzięki temu możesz mieć pewność otrzymania produktów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Są chętnie wybierane do biur, jak i domów jednorodzinnych, ponieważ są niesamowicie funkcjonalne, a ponadto świetnie wyglądają.

W naszym asortymencie znajdziesz ciekawe produkty, takie jak rolety plisowane termoizolacyjne. Są tworzone z tkanin nieprzepuszczających ciepła, dzięki czemu zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń i zwiększają wydajność klimatyzacji. To rozwiązanie na pewno zostanie docenione w letnie dni.

Posiadamy również rolety zaciemniające, czyli produkty, w przypadku których tkanina posiada warstwę nieprzepuszczającą światła. Oznacza to, że po zasłonięciu całej szyby w pomieszczeniu może zapanować całkowita ciemność. To idealne rozwiązanie do miejsc, w których sporo pracuje się na komputerach. Plisy zaciemniające również posiadają bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Można je często spotkać w oknach sal konferencyjnych.

Nasze produkty są bardzo wytrzymałe i cechują się różnorodnością. Dzięki temu możesz mieć pewność zakupu wysokiej klasy rolet. Dysponujemy także moskitierami ramkowymi oraz licznymi akcesoriami. Jeśli chcesz, możesz zamówić u nas próbki tkanin.

Komentarze

Zostaw swój komentarz