Rolety Sosnowiec - gdzie je kupić? - Art Studio - Dekoracje

Rolety Sosnowiec - gdzie je kupić?

Rolety są obecnie najpopularniejszym sposobem na ograniczenie dopływu promieni słonecznych do budynku, ponieważ są wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim skuteczne. Spośród licznych rodzajów warto szczególnie zwrócić uwagę na modele plisowane, które pięknie się prezentują, a ponadto zaskakują funkcjonalnością. Jednak gdzie kupić takie rolety w Sosnowcu?

Rolety są obecnie najpopularniejszym sposobem na ograniczenie dopływu promieni słonecznych do budynku, ponieważ są wygodne w użytkowaniu i przede wszystkim skuteczne. Spośród licznych rodzajów warto szczególnie zwrócić uwagę na modele plisowane, które pięknie się prezentują, a ponadto zaskakują funkcjonalnością. Jednak gdzie kupić takie rolety w Sosnowcu?

Rolety Sosnowiec - kilka słów o samych roletach

Rolety przybierają różne formy, szczególnie często mają postać wałka z opuszczanym materiałem. To zazwyczaj tkanina w przypadku rolet okiennych lub ściennych, ale nie można też nie wspomnieć o modelach zewnętrznych, wykonanych z tworzywa sztucznego lub aluminium. Produkty tego typu zasłaniają okno od góry, całkowicie lub zostawiając część od dołu szyby. Jest to więc średnio wygodne rozwiązanie, jednak nadal dość skuteczne - jednak można skorzystać z lepszej opcji, a więc plis!

Tanie rolety Sosnowiec - rolety plisowane

Rolety plisowane posiadają pofałdowaną strukturę i dzięki temu od razu wyróżniają się pod względem estetyki. Są nierzadko traktowane nie tylko jako praktyczne akcesorium, ale ładny dodatek pełniący funkcje dekoracyjne. W przeciwieństwie do rolet “rozwijanych” plisy są doceniane między innymi za możliwość zakrycia dowolnej części okna. Nie zwijają się w rolkę, ale harmonijkę, którą można przesuwać dowolnie po szybie, dzięki temu mogą zakryć zarówno całe okno, ale też jego górną, dolną lub środkową część.

Rolety Sosnowiec - As-rolety.pl

Rolety plisowane znajdujące się w naszej ofercie występują w wielu wersjach. Różnią się przede wszystkim kolorystyką, dlatego możesz dzięki nim dodać do swojego mieszkania lub biura kontrastujący element, jak i dodatek stanowiący dopełnienie wystroju. Poszczególne modele są gładkie, inne mają ciekawą, niejako “szczotkowaną” fakturę. Mogą jednocześnie prezentować się elegancko, jak i nowocześnie.

Dysponujemy plisami klasycznymi. To tanie rolety w Sosnowcu, które wykonujemy z prostych, jednak nadal wytrzymałych tkanin, których przepuszczalność wynosi około 10-35% w przypadku jasnych odcieni, a ciemnych - 40-90%. Wspomniane tkaniny są proste w utrzymaniu czystości (można je prać poprzez zamoczenie), a co więcej, mają warstwę antystatyczną zapobiegającą osiadaniu kurzu. Posiadamy w asortymencie także rolety premium, których materiał jest odrobinę gęstszy, dzięki czemu mają lepsze właściwości zaciemniające, ale nie tylko. Mianowicie, poszczególne modele zawierają dodatkowo powłokę termoizolacyjną, która szczególnie dobrze sprawdza się latem. Dzięki roletom tego rodzaju można znacznie zredukować nagrzewanie się pomieszczeń i zwiększyć wydajność systemów klimatyzacji. Ostatnim rodzajem rolet plisowanych dostępnych w naszym sklepie to modele Blackout, powodujące całkowite zaciemnienie (mają warstwę nieprzepuszczającą światła), które doskonale sprawdzają się w sypialniach, salach konferencyjnych czy kinowych.

Nasze plisowane rolety w Sosnowcu są wykonywane z wytrzymałych tkanin, dzięki czemu nie niszczą się przez długi czas mimo regularnego użytkowania. Ponadto są atrakcyjne cenowo. Klient zamawia je, podając wymiary swojego okna, zyskując tym samym pewność otrzymania produktów idealnie dopasowanych do wymiarów szyb. Kupując u nas, możesz także dowolnie wybierać różne kolory, a poza tym wybierając poszczególne produkty, można znaleźć informacje na temat przepuszczalności tkaniny, absorpcji i refleksji. Stosujemy mechanizmy z montażem inwazyjnym oraz bezinwazyjnym, które klient może dowolnie wybierać dla każdego produktu osobno. Umożliwiamy również wybranie koloru mechanizmu (np. biały, srebrny, złoty, czarny czy imitujący drewno - w wielu odcieniach). Uważamy, że rozwinięta personalizacja jest kluczem do satysfakcji z zakupu rolet plisowanych. Ponadto w ofercie mamy także moskitiery, dzięki którym ograniczysz dostęp owadów (np. komarów, much) do swojego mieszkania.

Komentarze

Zostaw swój komentarz