Moskitiera ramkowa | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl

Moskitiera ramowa - do montażu

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu 

More details

Cena

48,00 zł

 

Nowy

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu

Moskitiera ramkowa oferowana przez nasz sklep jest wysokiej klasy produktem, cechującym się prostotą użytkowania oraz montażu. To innymi słowy, siatka do okna na owady, dzięki której insekty czy gryzonie oraz inni niewielcy nieproszeni goście nie dostaną się do wnętrza mieszkania. Nieprzypadkowo tego rodzaju produkty dostają dobre opinie i cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza w budynkach w pobliżu parków lub domach na wsi czy przedmieściach. 

Profesjonalna ramkowa moskitiera - siatka na owady na okno 

Prezentowana moskitiera ramkowa jest wykonywana na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu można mieć pewność otrzymania produktu dobrze dopasowanego do posiadanych okien. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się obok zdjęcia produktu. Poza wymiarami, dajemy możliwość edycji koloru siatki (moskitiera czarna lub moskitiera szara). Prosimy też o podanie informacji o ewentualnym licowaniu okna. Po wpisaniu danych system automatycznie wyliczy cenę produktu.

Moskitiery ramowe to skuteczne i estetyczne rozwiązanie stosowane do zabezpieczania naszych domów przed owadami, gryzoniami, pyłkami i kurzem. Mogą być montowane do okien, drzwi i okien balkonowych oraz drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego rodzaju okna.
Łatwy i szybki montaż oraz demontaż, odporność na warunki atmosferyczne, lekka konstrukcja - to wszystko sprawia, że moskitiery są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami, upałem i zanieczyszczeniami. Nie ograniczają widoczności, a wizualnie są integralną częścią okna, nie niszcząc jego konstrukcji. W przypadku zabrudzenia można je szybko zdjąć i wymyć. Dzięki zastosowaniu moskitier mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, że do mieszkania dostaną się różnego rodzaju insekty.


W zestawie klient otrzymuje:

 • 4 szt. profilu w wybranym kolorze docięte na podany wymiar i z nawierconymi otworami pod klipsy
 • siatka z włókna szklanego powlekana PVC w kolorze czarnym lub szarym (do wyboru)
 • klipsy i wkręty montażowe ze stali nierdzewnej
 • narożniki "pełne" bez wcięć, w których może osadzać się kurz i brud
 • uchwyt do wkładania i wyciągania moskitery - 1 szt
 • uszczelka
 • narzędzie do montażu siatki (w przypadku wyboru moskitiery do samodzielnego montażu)
 • instrukcja montażu moskitery


Jak właściwie dobrać rozmiar moskitiery?

 1. Mierzymy szerokość i wysokość światła okna (A+B)
 2. Mierzymy grubość profilu wraz z uszczelką (C)
 3. Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)Jeżeli profil okna jest zlicowany to należy nas o tym powiadomić. W takim przypadku moskitiera montowana jest "odwrotnie".

Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)