Moskitiera ramkowa | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl

Moskitiera ramowa - do montażu

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu 

More details

Cena

48,00 zł

 

Nowy

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu

Ramkowa moskitiera montowana jest bezpośrednio na ramie okiennej. Jej zadaniem jest przede wszystkim blokowanie dostępu do wnętrza domu kłopotliwym owadom i gryzoniom. Jednak nie jest to jedyne zastosowanie moskitiery ramkowej, która świetnie sprawdza się także do zatrzymywania drobinek kurzu oraz pyłków. Zastosowanie siatki do okna na owady jest więc dużo szersze, niż mogłaby na to pozornie wskazywać nazwa. 

Jedną z najważniejszych zalet tego typu produktów dostępnych w naszym sklepie jest nie tylko ich atrakcyjna cena, ale przede wszystkim łatwość montażu, dzięki której jak najbardziej można moskitierę ramkową umieścić na miejscu samodzielnie. W naszej ofercie dostępne są dwie wersje kolorystyczne tego użytecznego produktu w formie siatki na owady - zarówno moskitiera szara, jak i moskitiera czarna, doskonale sprawdza się na co dzień do ograniczania dostępu do wnętrza. Wbrew pozorom siatka na owady na okno ma wiele zastosowań, o czym najlepiej świadczą pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów. 

Moskitiery ramowe to skuteczne i estetyczne rozwiązanie stosowane do zabezpieczania naszych domów przed owadami, gryzoniami, pyłkami i kurzem. Mogą być montowane do okien, drzwi i okien balkonowych oraz drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego rodzaju okna.
Łatwy i szybki montaż oraz demontaż, odporność na warunki atmosferyczne, lekka konstrukcja - to wszystko sprawia, że moskitiery są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami, upałem i zanieczyszczeniami. Nie ograniczają widoczności, a wizualnie są integralną częścią okna, nie niszcząc jego konstrukcji. W przypadku zabrudzenia można je szybko zdjąć i wymyć. Dzięki zastosowaniu moskitier mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, że do mieszkania dostaną się różnego rodzaju insekty.


W zestawie klient otrzymuje:

 • 4 szt. profilu w wybranym kolorze docięte na podany wymiar i z nawierconymi otworami pod klipsy
 • siatka z włókna szklanego powlekana PVC w kolorze czarnym lub szarym (do wyboru)
 • klipsy i wkręty montażowe ze stali nierdzewnej
 • narożniki "pełne" bez wcięć, w których może osadzać się kurz i brud
 • uchwyt do wkładania i wyciągania moskitery - 1 szt
 • uszczelka
 • narzędzie do montażu siatki (w przypadku wyboru moskitiery do samodzielnego montażu)
 • instrukcja montażu moskitery


Jak właściwie dobrać rozmiar moskitiery?

 1. Mierzymy szerokość i wysokość światła okna (A+B)
 2. Mierzymy grubość profilu wraz z uszczelką (C)
 3. Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)Jeżeli profil okna jest zlicowany to należy nas o tym powiadomić. W takim przypadku moskitiera montowana jest "odwrotnie".

Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)