Moskitiera ramkowa | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl
Moskitiera ramowa - do montażu View larger

Moskitiera ramowa - do montażu

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu 

More details

Cena

48,00 zł

 

Nowy

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu

Ramkowa moskitiera to produkt przeznaczony do zabezpieczenia okien przed przedostawaniem się do wnętrza domu owadów i gryzoni, ale nie tylko. Doskonale sprawdza się także do zatrzymywania pokładów kurzu czy pyłków, które nie są szczególnie mile widziane we wnętrzach mieszkalnych. Prosta konstrukcja moskitiery ramkowej skutecznie chroni przed tego typu zanieczyszczeniami, jednocześnie uniemożliwiając dostanie się do środka owadom, które z pewnością nie są tam szczególnie mile widziane. Niezależnie od tego, czy jest to moskitiera czarna, czy może moskitiera szara, doskonale spełnia ona swoje przeznaczenie na co dzień. Dwie wersje kolorystyczne, dostępne w atrakcyjnych cenach, pozwalają jak najlepiej dopasować siatkę na owady do wyglądu pomieszczenia, a przede wszystkim do ramy okiennej. 

Siatka do okna na owady cieszy się tak wieloma pozytywnymi opiniami nie tylko ze względu na swoje praktyczne działanie, ale także łatwość montażu. Moskitiera ramkowa dostępna w naszym sklepie, jak sama nazwa wskazuje, montowana jest za pomocą praktycznych ramek. 

Moskitiery ramowe to skuteczne i estetyczne rozwiązanie stosowane do zabezpieczania naszych domów przed owadami, gryzoniami, pyłkami i kurzem. Mogą być montowane do okien, drzwi i okien balkonowych oraz drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego rodzaju okna.
Łatwy i szybki montaż oraz demontaż, odporność na warunki atmosferyczne, lekka konstrukcja - to wszystko sprawia, że moskitiery są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami, upałem i zanieczyszczeniami. Nie ograniczają widoczności, a wizualnie są integralną częścią okna, nie niszcząc jego konstrukcji. W przypadku zabrudzenia można je szybko zdjąć i wymyć. Dzięki zastosowaniu moskitier mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, że do mieszkania dostaną się różnego rodzaju insekty.


W zestawie klient otrzymuje:

 • 4 szt. profilu w wybranym kolorze docięte na podany wymiar i z nawierconymi otworami pod klipsy
 • siatka z włókna szklanego powlekana PVC w kolorze czarnym lub szarym (do wyboru)
 • klipsy i wkręty montażowe ze stali nierdzewnej
 • narożniki "pełne" bez wcięć, w których może osadzać się kurz i brud
 • uchwyt do wkładania i wyciągania moskitery - 1 szt
 • uszczelka
 • narzędzie do montażu siatki (w przypadku wyboru moskitiery do samodzielnego montażu)
 • instrukcja montażu moskitery


Jak właściwie dobrać rozmiar moskitiery?

 1. Mierzymy szerokość i wysokość światła okna (A+B)
 2. Mierzymy grubość profilu wraz z uszczelką (C)
 3. Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)Jeżeli profil okna jest zlicowany to należy nas o tym powiadomić. W takim przypadku moskitiera montowana jest "odwrotnie".

Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)