Moskitiera ramkowa | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl

Moskitiera ramowa - do montażu

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu 

More details

Cena

48,00 zł

 

Nowy

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu

Siatki na owady na okno zyskują ostatnio na coraz większej popularności. Jest to spowodowane niezwykłą praktycznością, a także chęcią poprawy komfortu życia. Ramkowa moskitiera pozwala zabezpieczyć wnętrze zarówno przed owadami, jak i gryzoniami. Wszystko to zależy od miejsca montażu, może być to zarówno okno oraz drzwi tarasowe czy balkonowe. 

Moskitiera ramowa - do montażu

Wariantów kolorystycznych jest naprawdę wiele. Do ramki w kolorze antracytu znakomicie będzie pasowała zarówno moskitiera czarna, jak i moskitiera szara. Siatki do okna na owady można dowolnie dopasowywać do konkretnej wielkości, wedle indywidualnych potrzeb. Moskitiera ramkowa dzięki swojej lekkiej konstrukcji nie sprawia problemów podczas montażu, a także w przypadku ewentualnego demontażu.

Oferta naszego sklepu jest bogata w różnego rodzaju moskitiery ramkowe. Cieszą się one pozytywnymi opiniami, a klienci chętnie je polecają. Te siatki na owady dostępne są w konkurencyjnych cenach i w naprawdę wielu możliwościach aranżacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Moskitiery ramowe to skuteczne i estetyczne rozwiązanie stosowane do zabezpieczania naszych domów przed owadami, gryzoniami, pyłkami i kurzem. Mogą być montowane do okien, drzwi i okien balkonowych oraz drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego rodzaju okna.
Łatwy i szybki montaż oraz demontaż, odporność na warunki atmosferyczne, lekka konstrukcja - to wszystko sprawia, że moskitiery są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami, upałem i zanieczyszczeniami. Nie ograniczają widoczności, a wizualnie są integralną częścią okna, nie niszcząc jego konstrukcji. W przypadku zabrudzenia można je szybko zdjąć i wymyć. Dzięki zastosowaniu moskitier mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, że do mieszkania dostaną się różnego rodzaju insekty.


W zestawie klient otrzymuje:

 • 4 szt. profilu w wybranym kolorze docięte na podany wymiar i z nawierconymi otworami pod klipsy
 • siatka z włókna szklanego powlekana PVC w kolorze czarnym lub szarym (do wyboru)
 • klipsy i wkręty montażowe ze stali nierdzewnej
 • narożniki "pełne" bez wcięć, w których może osadzać się kurz i brud
 • uchwyt do wkładania i wyciągania moskitery - 1 szt
 • uszczelka
 • narzędzie do montażu siatki (w przypadku wyboru moskitiery do samodzielnego montażu)
 • instrukcja montażu moskitery


Jak właściwie dobrać rozmiar moskitiery?

 1. Mierzymy szerokość i wysokość światła okna (A+B)
 2. Mierzymy grubość profilu wraz z uszczelką (C)
 3. Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)Jeżeli profil okna jest zlicowany to należy nas o tym powiadomić. W takim przypadku moskitiera montowana jest "odwrotnie".

Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)