Moskitiera ramkowa | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl

Moskitiera ramowa - do montażu

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu 

More details

Cena

48,00 zł

 

Nowy

Moskitiera ramowa - do samodzielnego montażu

Moskitiera ramkowa ta jest polecana do każdego mieszkania. Jest stworzona z siatki o drobnych oczkach, dzięki czemu nie przedrą się przez nią nawet niewielkie owady, takie jak komary czy muszki owocowe. Prezentujemy model w kolorze białym, jednak możesz zmienić kolor ramy, dobierając barwę do okna. Siatka na owady na okno jest stworzona z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będzie przez długi czas spełniać swoje zadanie. 

Siatka do okna na owady - sklep internetowy

Moskitiera ramkowa otrzymuje dobre opinie za prosty montaż i łatwość użytkowania, mimo to zachowując konkurencyjną cenę. Dokładny koszt można poznać, wpisując w formularz potrzebne dane - każdy klient może podać wymiary swojego okna, dzięki czemu otrzyma produkt idealnie do niego dopasowany. Można także edytować kolor siatki (dysponujemy czarnymi i białymi). Prosimy również o informację, jeśli okno jest licowane. Zachęcamy do sprawdzenia reszty naszej oferty.

Moskitiery ramowe to skuteczne i estetyczne rozwiązanie stosowane do zabezpieczania naszych domów przed owadami, gryzoniami, pyłkami i kurzem. Mogą być montowane do okien, drzwi i okien balkonowych oraz drzwi tarasowych, a szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować je do każdego rodzaju okna.
Łatwy i szybki montaż oraz demontaż, odporność na warunki atmosferyczne, lekka konstrukcja - to wszystko sprawia, że moskitiery są bardzo wygodną i bezpieczną ochroną przed owadami, upałem i zanieczyszczeniami. Nie ograniczają widoczności, a wizualnie są integralną częścią okna, nie niszcząc jego konstrukcji. W przypadku zabrudzenia można je szybko zdjąć i wymyć. Dzięki zastosowaniu moskitier mamy zapewnioną swobodną cyrkulację powietrza i możemy spędzać upalne wieczory przy otwartych oknach bez obawy, że do mieszkania dostaną się różnego rodzaju insekty.


W zestawie klient otrzymuje:

 • 4 szt. profilu w wybranym kolorze docięte na podany wymiar i z nawierconymi otworami pod klipsy
 • siatka z włókna szklanego powlekana PVC w kolorze czarnym lub szarym (do wyboru)
 • klipsy i wkręty montażowe ze stali nierdzewnej
 • narożniki "pełne" bez wcięć, w których może osadzać się kurz i brud
 • uchwyt do wkładania i wyciągania moskitery - 1 szt
 • uszczelka
 • narzędzie do montażu siatki (w przypadku wyboru moskitiery do samodzielnego montażu)
 • instrukcja montażu moskitery


Jak właściwie dobrać rozmiar moskitiery?

 1. Mierzymy szerokość i wysokość światła okna (A+B)
 2. Mierzymy grubość profilu wraz z uszczelką (C)
 3. Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)Jeżeli profil okna jest zlicowany to należy nas o tym powiadomić. W takim przypadku moskitiera montowana jest "odwrotnie".

Jeżeli okno jest półzlicowane należy jeszcze podać wymiar (D)