Roleta Plisowana OSLO Pearl TERMO | Najlepsze ceny i opinie | Sklep internetowy as-rolety.pl
Roleta Plisowana OSLO Pearl TERMO View larger

Roleta Plisowana OSLO Pearl TERMO

Plisy OSLO Pearl TERMO

Plisy termoizolacyjne o wysokiej gramaturze i bogatej kolorystyce. Rolety plisowane o wysokiej jakości i sztywności tkaniny.


Termin Realizacji: 5-7 dni roboczych


More details

Cena

54,00 zł

 

Nowy

Więcej informacji

Plisy OSLO Pearl TERMO

Plisy z kolekcji OSLO Pearl TERMO mają właściwości termoizolacyjne. Dzięki zewnętrznej, perłowej powłoce promienie słoneczne są odbijane od tkaniny na zewnątrz i pomieszczenie nie nagrzewa się tak jak przy tradycyjnych tkaninach. Pozwala to na schłodzenie pomieszczenia nawet o kilka stopni. Bogata kolorystyka i jej termiczne właściwości sprawiają, że jest często wybierana przez naszych klientów. Gładka powierzchnia i dosyć wysoka sztywność tkaniny powoduje, że plisa bardzo ładnie układa się na oknie sprawiając poczucie idealnego dopasowania. Rolety plisowane OSLO Pearl TERMO są wykonywane z dokładnością do 1mm dzięki czemu można je idealnie dopasować do wymiarów okna, system sprężynowy gwarantuje bezawaryjną pracę przez długie lata.

Zaciemnienie plis przy jasnych kolorach jest w przedziale 20-35%, a przy kolorach ciemniejszych od 40 do 80%.

Tkanina z zewnątrz jest w kolorze perłowym, w naszej kolekcji posiadamy także odpowiednik tej tkaniny bez warstwy perłowej OSLO.

Rolety Plisowane Art Studio 

Plisy to stosunkowo nowe rozwiązanie w dekoracji okien. Ich pełna nazwa to rolety plisowane, jednak z klasycznymi roletami mają niewiele wspólnego. W plisie materiał podczas zwijania składa się niczym wachlarz w harmonijkę. Niewątpliwą zaletą rolet plisowanych jest możliwość zwijania od góry do dołu, jak i w przeciwnym kierunku - od dołu do góry. Pozwala to na dowolną aranżację wystroju okna.

Swoboda w przysłonięciu dowolnego fragmentu szyby jaką dają plisy jest niemożliwa do uzyskania przy tradycyjnych roletach czy żaluzjach. Tylko rolety plisowane dają możliwość przysłonięcia tylko środka okna lub jego dołu. Możliwość kontrolowania nasłonecznienia w taki sposób jest niezwykle wygodna i funkcjonalna. Dodatkowo w mieszkaniach lub biurach mieszczących się na parterze, zasłaniając tylko dolną część okna możemy ograniczyć możliwość zaglądania do wnętrza pomieszczenia zachowując dopływ światła w górnej części okna.

Dodatkową zaletą rolet plisowanych jest także to, że „integrują” się z oknem. Przy montażu inwazyjnym plisa jest umieszczona między listwami przyszybowymi i nie wystaje jak tradycyjna roleta. Dzięki temu jeżeli okno znajduje się we wnęce okiennej można otworzyć je na całą szerokość co jest niemożliwe przy tradycyjnych roletach. Oczywiście dostępna jest także opcja montażu bezinwazyjnego plisy do zastosowania w sytuacji gdy niemożliwy jest montaż inwazyjny.

Ogromny wybór kolorystyki, typów i rodzajów tkanin do rolet plisowanych powoduje, że są one obecnie najchętniej wybieranymi przesłonami okiennymi na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo plisy z tkaninami klasycznymi, termoizolacyjnymi (PEARL) i zaciemniającymi.

wizuala.jpg

Prywatność i ustawienie w dowolnym fragmencie okna  

Swoboda w przysłonięciu dowolnego fragmentu szyby jaką dają plisy jest niemożliwa do uzyskania przy tradycyjnych roletach czy żaluzjach. Tylko rolety plisowane dają możliwość przysłonięcia tylko środka okna lub jego dołu. Możliwość kontrolowania nasłonecznienia w taki sposób jest niezwykle wygodna i funkcjonalna. Dodatkowo w mieszkaniach lub biurach mieszczących się na parterze, zasłaniając tylko dolną część okna możemy ograniczyć możliwość zaglądania do wnętrza pomieszczenia zachowując dopływ światła w górnej części okna.

zalety.jpg

Wysoka jakość

Najwyższa jakość mechanizmów i materiałów stosowanych w produkcji plis Art Studio w połączeniu z precyzją wykonania i dopasowania powodują, że otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości bez żadnych kompromisów.


  • Używamy tylko europejskich tkanin z atestami higienicznymi Oeko-Tex® Standard 100 oraz PZH

  • Plisy można prać przez zamoczenie (informacja w zakładce konserwacja)

  • Jako jedni z nielicznych dopasowujemy kolor sznurków do kolorystyki tkaniny

  • Profile plisy są wykonane z aluminium 

  • Wszystkie elementy wykonane z tworzywa są produkcji polskiej

  • Udzielamy 24 miesięcznej GWARANCJI

jakosc_elementow.jpg

Kolorystyka tkanin

Dostępna kolorystyka tkanin OSLO Pearl TERMO

Kolorystyka profili

Dostępna kolorystyka profilil malowanych


Dostępna kolorystyka profili w okleinie PVC

Sposób pomiaru

Jak dokonać pomiaru?

Plisy wykonywane są z dokładnością do 1mm co wymaga dokładnego wymierzenia okna pod montaż. Przy zachowaniu poniższych zaleceń wykonana plisa powinna idealnie wpasować się w Państwa okno.

Pomiaru najlepiej dokonać taśmową miarką budowlaną, jest ona dokładna i znormalizowana. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek dokładności co do pomiaru to prosimy o kontakt 504 573 041.

Plisy z montażem inwazyjnym można zamontować na okna z listwami przyszybowymi o szerokości minimum 14 mm.

Plisy z montażem bezinwazyjnym można zamontować na oknach, których grubość rantu na który mocuje się uchwyt mieści się w wymiarach 15-23mm.


Pomiar przy montażu inwazyjnym do listw przyszybowych.

1. Należy zmierzyć szerokość szyby wraz z uszczelkami
(najlepiej w trzech punktach)
i odjąć 2mm od najmniejszego wymiaru

2. Należy zmierzyć wysokość szyby


Pomiar przy montażu bezinwazyjnym na ramie okna.

1. Należy zmierzyć szerokość szyby i dodać ok 4-6 cm,
aby plisa całkowicie zasłaniała światło szyby i nachodziła
na ramę okna po ok 2cm z każdej strony.

2. Wysokość plisy powinna być równa wysokości ramy okna.

Montaż plisy

Montaż inwazyjny rolety plisowanejMontaż bezinwazyjny rolety plisowanej


1. mocujemy uchwyt na ramie okna

2. zaczep plisy montujemy do uchwytu

Czynność powtarzamy w czterech rogach3. położenia sznurka przy montażu plisy na ramie okna

4. położenie sznurka przy montażu bezinwazyjnym w świetle szyby.

Jeżeli plisa jest za luźna lub samoczynnie się zsuwa 

należy skrócić sznurki o taką samą długość z lewej i prawej strony.